Hyundai sıfır araç piyasasına Santro ile giriyor! İşte Hyundai Santro özellikleri ve fiyatı...

Güney Koreli otomobil firması Hyundai, son günlerde el yakan sıfır araç fiyatlarına çözümü Santro modeli buldu. Hindistan'a özel olarak üretilen Hyundai Santor yakında Türkiye'ye geliyor. Ucuz fiyatlı sıfır araçlara alternatif olacak Hyundai Santro fiyaı ne kadar? Özellikleri neler?

Hyundai Türkiye ucuz sıfır araç piyasasına yeni modeli Santro ile giriş yapmaya hazırlanıyor. Son günlerde artan sıfır araç fiyatları sonrası sektörde yaşanan durgunlukla birlikte Hyundai Türkiye piyasasına yeni modeli giriş yapıyor.

Hindistan'a özel olarak üretilen Hyundai Santro yakında Türkiye'de satışa sunulacak. Peki Hyundai Santro Türkiye satış fiyatı ne kadar? Hyundai Santro özellikleri neler?

Hyundai Santro 2022 Fiyatı Ne Kadar?

Hindistan'da yoğun olarak satılan Hyundai Santro Türk Lirası ile 87 bin TL'ye satılıyor. Aracın Türkiye'de satışa sunulması ile birlikte yaklaşık olarak 150 ve 160 bin TL'ye satışa sunulması bekleniyor.

Güney Koreli markanın yöneticilerinden henüz bir zaman açıklanmazken aracın 2022 yılı içerisinde Türkiye'ye gelmesi bekleniyor.

HYUNDAİ SANTRO ÖZELLİKLERİ NELER?

Hyundai Santro teknik özellikleri 1.1 MPI motora sahip olan Hyundai Santro 5 ileri manuel vitesle Türkiye pazarına giriyor.

Hyundai Santro'nun gereksinim amacıyla ucuz otomobil arayanlarca çokça tercih edilmesi bekleniyor.

Tüm şehrin kişisel bilgilerini içeren bir USB bellek kayıp! Meteoroloji'den Bursa'ya 5 günlük yağış uyarısı! Barbaroslar Akdeniz'in Kılıcı'na Dev Transfer! Engin Altan Düzyatan'ın Yeri Çabuk Doldu! Köy korucularının arazi anlaşmazlığı kanlı bitti: 2 ölü, 3 ağır yaralı 4 bin kişilik göçmen kafilesi yola çıktı, akın akın ABD'ye gidiyorlar Cübbeli Ahmet Hoca, Ustaosmanoğlu'nun cenazesinde hüngür hüngür ağladı
Sonraki Haber