O görevleri sona erdi...

Hürriyet'ten Mehmet Soysal duyurusu...

Hürriyet Gazetecilik ve Matbaacılık AŞ tarafından KAP'a yapılan açıklamada Mehmet Soysal'ın İcra Kurulu Başkanlığı ve Yönetim Kurulu Murahhas Üyeliği görevlerinin sona erdiği bildirildi.

Soysal'ın Yönetim Kurulu Üyeliği görevinşn devam ettiğinin belirtildiği açıklamada şu ifadelere yer verildi;

''Şirketimiz nezdinde İcra Kurulu Başkanlığı ile Yönetim Kurulu Murahhas Üyeliği görevlerini yürütmekte olan Sayın Mehmet SOYSAL'ın, 02.09.2019 tarihi (bugün) itibariyle, İcra Kurulu Başkanlığı ve Yönetim Kurulu Murahhas Üyeliği görevleri sona ermiştir. Sayın Mehmet SOYSAL'ın Şirketimiz nezdindeki Yönetim Kurulu Üyeliği görevi devam etmektedir.

Ayrıca, Şirketimiz nezdinde Dijital İçerik İşlerinden Sorumlu İcra Kurulu Üyeliği görevini yürütmekte olan Sayın Bülent AYANOĞLU'nun da 02.09.2019 tarihi (bugün) itibariyle İcra Kurulu Üyeliği görevi sona ermiştir.

Kamuoyu ve yatırımcılarımızın bilgisine sunulur.''

Bu ikizlere “dünyanın en güzelleri” deniyor! Albert Einstein kadar zeki misin? Sende hangi tür kaygı bozukluğu var? 19 Eylül 2019 bugün hangi maçlar var? 20 Eylül bugün hangi diziler var? Ünlü sunucuya müstehcen fotoğraf şoku! ABD'nin Patriotlarını madara eden saldırı! Müge Anlı'da açıkladı! İzmir'de bir kadınla... Bu fotoğraftaki bir başbakan!