O görevleri sona erdi...

Hürriyet'ten Mehmet Soysal duyurusu...

Hürriyet Gazetecilik ve Matbaacılık AŞ tarafından KAP'a yapılan açıklamada Mehmet Soysal'ın İcra Kurulu Başkanlığı ve Yönetim Kurulu Murahhas Üyeliği görevlerinin sona erdiği bildirildi.

Soysal'ın Yönetim Kurulu Üyeliği görevinşn devam ettiğinin belirtildiği açıklamada şu ifadelere yer verildi;

''Şirketimiz nezdinde İcra Kurulu Başkanlığı ile Yönetim Kurulu Murahhas Üyeliği görevlerini yürütmekte olan Sayın Mehmet SOYSAL'ın, 02.09.2019 tarihi (bugün) itibariyle, İcra Kurulu Başkanlığı ve Yönetim Kurulu Murahhas Üyeliği görevleri sona ermiştir. Sayın Mehmet SOYSAL'ın Şirketimiz nezdindeki Yönetim Kurulu Üyeliği görevi devam etmektedir.

Ayrıca, Şirketimiz nezdinde Dijital İçerik İşlerinden Sorumlu İcra Kurulu Üyeliği görevini yürütmekte olan Sayın Bülent AYANOĞLU'nun da 02.09.2019 tarihi (bugün) itibariyle İcra Kurulu Üyeliği görevi sona ermiştir.

Kamuoyu ve yatırımcılarımızın bilgisine sunulur.''

Yarı çıplak bir şekilde gelip... Rus kadınları Türkiye'de aldatıyor Suikast emri verdi, uyuşturucu işine girdi Liseler taban puanları yüzdelik dilimleri 2020 boş kontenjanlar listesi PTT personel alımı ne zaman? PTT personel alımı başvuru şartları Sen Çal Kapımı 5. bölüm fragmanı! Sen Çal Kapımı 12 Ağustos var mı? Tıp fakülteleri taban puanları 2020! Tıp başarı sıralamaları kontenjanlar Haftalık burç yorumları 10 Ağustos - 16 Ağustos Yol kenarına atılmış 7 erkek cesedi bulundu