Hürriyet'ten Mehmet Soysal duyurusu...

Hürriyet Gazetecilik ve Matbaacılık AŞ tarafından KAP'a yapılan açıklamada Mehmet Soysal'ın İcra Kurulu Başkanlığı ve Yönetim Kurulu Murahhas Üyeliği görevlerinin sona erdiği bildirildi.

Soysal'ın Yönetim Kurulu Üyeliği görevinşn devam ettiğinin belirtildiği açıklamada şu ifadelere yer verildi;

''Şirketimiz nezdinde İcra Kurulu Başkanlığı ile Yönetim Kurulu Murahhas Üyeliği görevlerini yürütmekte olan Sayın Mehmet SOYSAL'ın, 02.09.2019 tarihi (bugün) itibariyle, İcra Kurulu Başkanlığı ve Yönetim Kurulu Murahhas Üyeliği görevleri sona ermiştir. Sayın Mehmet SOYSAL'ın Şirketimiz nezdindeki Yönetim Kurulu Üyeliği görevi devam etmektedir.

Ayrıca, Şirketimiz nezdinde Dijital İçerik İşlerinden Sorumlu İcra Kurulu Üyeliği görevini yürütmekte olan Sayın Bülent AYANOĞLU'nun da 02.09.2019 tarihi (bugün) itibariyle İcra Kurulu Üyeliği görevi sona ermiştir.

Kamuoyu ve yatırımcılarımızın bilgisine sunulur.''

En çok izlenen 10 YouTube videosu! Aleyna Tilki'den lolita imajı! 'Fotoğrafımı görünce sakın tıklamayın!' 18 Kasım 2019 bugün hangi maçlar var? Çalışmadan da emekli olabilirsiniz! Kayıp Malezya uçağının yerini gösterdi! Müge Anlı'da iddia! 'Oğluna getirilen kıza...' Ünlü oyuncu itiraf etti: Ensest ilişkisi vardı! 19 Kasım Bim aktüel kataloğu fırsatları 2019!