Hürriyet’ten iki flaş ayrılık! Deneyimli isimler yollarını ayırdı

Hürriyet Gazetesi’nde 35 yıldır görev yapan Ankara Haber Müdürü Saffet Korkmaz ve deneyimli muhabir Eray Görgülü dün istifa etti.

Ankara Haber Müdürü Saffet Korkmaz’la birlikte istifa ederek Hürriyet Gazetesi ile yolların ayıran muhabir Eray Görgülü’nün yeni adresi belli oldu. Medyaradar'da yer alan habere göre, Görgülü bundan sonra yoluna basın danışmanı olarak devam edecek. Görgülü’nün, CHP Ankara milletvekili Murat Emir'le el sıkıştığı öğrenildi. Eray Görgülü’nün kısa süre içinde yeni görevine başlaması bekleniyor.

"ANLAŞARAK AYRILDIM"

Hürriyet Gazetesi ile yollarını ayıran Ankara Haber Müdürü Saffet Korkmaz da Medyaradar’a konuştu. Korkmaz, ayrılığın karşılıklı anlaşma ile gerçekleştiğinin altını çizerken, ailesine artık daha çok zaman ayırmak istediğini dile getirdi. Deneyimli gazeteci, “Sevdiklerime ve aileme daha çok zaman ayırmak için 35 yıldır görev yaptığım Hürriyet’ten anlaşarak ayrıldım. Bu yolculuğum da bana eşlik eden çalışma arkadaşlarıma, meslektaşlarıma, yolumun kesiştiği herkese, hayatıma yaptıkları katkı için sonsuz teşekkürler” ifadelerini kullandı.

Brezilya'da kıskanç koca eşini zehirledi! Bebek öldü Harika Avcı için ağlayarak yardım istedi Galatasaray ın rakibi Rangers Maraşlı dizisine 2 yeni oyuncu Ünlü oyuncu mutlu haberi böyle duyurdu Şanlıurfa'da Türk bayrağını indirmeye çalışan kişiye linç girişimi A101 24 Eylül 2020 aktüel ürünler 24 Eylül 2020 bugün hangi maçlar var? A101 1 Ekim 2020 aktüel ürünler 2 Ekim BİM aktüel ürünler! BİM katalog fiyat listesi BİM 2 Ekim 2020 aktüel ürünler Lise boş kontenjanlar! Hangi liselerde boş kontenjan var?