Hürriyet'te yaprak dökümü sürüyor! Ayrılığını böyle duyurdu...

Hürriyet'teki işten çıkarmalara tepki gösteren Jale Özgentürk de gazeteden istifa ettiğini sosyal medya heabından duyurdu.

Hürriyet gazetesinde geçen çarşamba günü mektupla yapılan tebligatlarla başlayan işten çıkarmalar devam ederken, bu duruma tepki olarak birçok isim de gazete ile yollarını ayırıyor.

Jale Özgentürk de, işte çıkarmalara tepki olarak bugün Hürriyet gazetesi ile yollarını ayırdı.

"YAPILANI HAZMETMEK ZOR"

 Sosyal medya hesabından konuyla ilgili mesaj yazan Özgentürk, “Referans, Radikal ve Hürriyet. 16 yıl önce geldiğim gruptan bugün ayrılıyorum. Her biri gazeteciliğin yüz akı arkadaşlarıma yapılanı hazmetmek zor. Gazeteciliğe ve gazeteciye saygı duyulacağı günler yakındır umarım” ifadelerini kullandı.

İşte o mesaj:

Ünlü fenomenin başı çıplak pozlarıyla dertte! Ünlü model pozlarıyla Instagram'ı sallıyor! Sevdikleri biri ölünce parmaklarını kesiyorlar! WhatsApp açıkladı: Son 20 gün... Elbise deneyecekti hayatının şokunu yaşadı! Sivas'ta donan gölün üstünde belirdi! 11 Aralık 2019 Şok Market aktüel kataloğu fırsatı! Kabus hastanede başladı! Vücudunu yiyip bitiriyor Asgari ücret tartışılırken o nokta gözden kaçıyor!