Hürriyet ile 18 yıllık macerası sonlanmıştı... İsmail Saymaz'ın yeni adresi belli oldu

Geçtiğimiz aylarda, 18 yıldır görev yaptığı Hürriyet'ten ayrılan gazeteci ve yazar İsmail Saymaz'ın yeni adresi belli oldu. Saymaz, Halk TV'nin internet sitesinde köşe yazacak. Ayrıca Saymaz, bir de haber programı ile Halk TV ekranlarında olacak.

Gazeteci İsmail Saymaz, Halk TV'nin internet sitesinde köşe yazmaya başlıyor. Saymaz izleyicinin karşısına bir de haber programıyla çıkacak.

Hürriyet Gazetesi'nden ayrılan İsmail Saymaz, Halk TV'nin internet sitesinde köşe yazacak.

BİR DE HABER PROGRAMI YAPACAK

Medyatava'da yer alan habere göre; Saymaz okura haftanın beş günü köşesinden seslenecek. Saymaz'ın ayrıca Halk TV'de yeni bir haber programı hazırlayacağı da öğrenildi.

AVM'de yangın! Harika Avcı için ağlayarak yardım istedi Son dakika haberleri | Mısır da Kovid-19 kaynaklı ... Bu yerlerde yaşayanlar dikkat!.. Meteoroloji 4 bölge, 14 il için uyardı! Ünlü oyuncu mutlu haberi böyle duyurdu Sivas'ta sır ölüm!.. Apartmanın havalandırma boşluğundan..! A101 24 Eylül 2020 aktüel ürünler 24 Eylül 2020 bugün hangi maçlar var? A101 1 Ekim 2020 aktüel ürünler 2 Ekim BİM aktüel ürünler! BİM katalog fiyat listesi BİM 2 Ekim 2020 aktüel ürünler Lise boş kontenjanlar! Hangi liselerde boş kontenjan var?