Yıllar sonra itiraf etti!

Hilal Cebeci: 2013 yılında Londra'da...

Hilal Cebeci, 2013 yılında sessiz sedasız evlendiğini açıkladı. Eşinin magazin gündeminden uzak durma ricası üzerine haberi herkesten saklayan Cebeci, müjdeli haberi sosyal medya hesabından verdi.

Hilal Cebeci, 2013 yılında evlendiğini duyurdu. Eşinin ricası üzerine bu zamana kadar evlendiğini saklayan Cebeci, 6 yıl sonra sessizliğini bozdu.

Ünlü şarkıcı sosyal medya hesabından, "Benim değerli sevenlerim, 2013 yılında Londra’da sessizce evlendim. Eşimin benden tek ricası magazinden uzak yaşamamdı. O yüzden beni göremiyorsunuz.

'BANA ANLAYIŞ GÖSTERECEĞİNİZİ UMUYORUM'

Bu konuda tepkilisiniz, görmek istiyorsunuz ama beni zaten sosyal medya sayfalarımdan takip ediyorsunuz. Bana anlayış göstereceğinizi umuyorum. Sizleri çok seviyorum." mesajını paylaştı.

Festival başladı, her yer kırmızıya boyandı! Bu toplumda evin reisi kadınlar! Albert Einstein kadar zeki misin? İsmail Saymaz da eşbaşkanlık sistemine geçti! "Tecavüz etmeden önce titremeye başlıyordu!" İşledikleri suçlarla erkekleri gölgede bıraktılar! Su altında evlilik teklifi ölüm getirdi! 2300 yılında dünyayı kim yönetecek? Fenerbahçe, Ankaragücü'nü 2-1 mağlup etti!