Hilal Cebeci: 2013 yılında Londra'da...

Hilal Cebeci, 2013 yılında sessiz sedasız evlendiğini açıkladı. Eşinin magazin gündeminden uzak durma ricası üzerine haberi herkesten saklayan Cebeci, müjdeli haberi sosyal medya hesabından verdi.

Hilal Cebeci, 2013 yılında evlendiğini duyurdu. Eşinin ricası üzerine bu zamana kadar evlendiğini saklayan Cebeci, 6 yıl sonra sessizliğini bozdu.

Ünlü şarkıcı sosyal medya hesabından, "Benim değerli sevenlerim, 2013 yılında Londra’da sessizce evlendim. Eşimin benden tek ricası magazinden uzak yaşamamdı. O yüzden beni göremiyorsunuz.

'BANA ANLAYIŞ GÖSTERECEĞİNİZİ UMUYORUM'

Bu konuda tepkilisiniz, görmek istiyorsunuz ama beni zaten sosyal medya sayfalarımdan takip ediyorsunuz. Bana anlayış göstereceğinizi umuyorum. Sizleri çok seviyorum." mesajını paylaştı.

Ünlü mankenden olay yaratan paylaşım Tokatçı'nın güzeli Emine'ye bir de şimdi bakın! Tuba Ünsal'dan üstsüz fotoğraf! Ebru Polat'tan Jennifer Lopez pozu! Depremden yürek yakan kareler... Bir ısırık 66 ameliyat! Hayatı karardı... Korona'da korkunç şüphe! 93 örnek incelendi ve... Menemen Çandarlı otoyolunu açtı, direksiyona geçti Van'da ölü sayısı 9'a yükseldi