Hercai 39. bölüm fragmanı izle! Miran şoka uğruyor

Hercai 39. bölüm fragmanı izle! ATV ekranlarının merakla takip edilen dizisi Hercai, bu akşam heyecan dolu yeni bölümüyle izleyenlerin karşısına çıktı. Son bölümde; Reyyan, Miran'ı intikamından vazgeçmesi şartıyla affediyor. Hazar, intikamından vazgeçen Miran'ı bağrına basıyor. Azize Aslanbey ise bütün gerçekleri açıklıyor. Dizinin yeni bölüm fragmanını izlemek isteyenler araştırma yapmaya başladı. İşte Hercai 39. bölüm fragmanı izlemek için detaylar haberimizde...

Hercai 39. bölüm fragmanı izle! Son bölümde; Reyyan, Miran'ı intikamından vazgeçmesi şartıyla affediyor. Hazar, intikamından vazgeçen Miran'ı bağrına basıyor. Azize Aslanbey ise bütün gerçekleri açıklıyor. Dizinin yeni bölüm fragmanını izlemek isteyenler araştırma yapmaya başladı. ATV ekranlarının merakla takip edilen dizisi Hercai, bu akşam heyecan dolu yeni bölümüyle izleyenlerin karşısına çıktı. İşte Hercai 39. bölüm fragmanı izlemek için detaylar haberimizde...

HERCAİ 39. YENİ BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI MI?

Hercai dizisinin 39. yeni bölüm fragmanı henüz gelmedi. Dizinin yeni bölüm fragmanı yayınlandığında sayfamızdaki link üzerinden izlenebilecek.

HERCAİ SON BÖLÜM ÖZETİ

Geçirdiği kaza sonrası herkesi endişelendiren Reyyan, gizemli bir kişi tarafından kurtarılır ama gizemli kişinin ardında bıraktığı iz Miran’ın şüphelenmesine neden olur. Yaşananlardan sonra babasıyla bir kere daha yüzleşen Reyyan, gerçeği kabul etmekte zorlanırken Miran’ın desteğiyle ailesinden uzak kalamayacağının farkına varır. Ancak gerçeği kabul etmesi gereken tek kişi Reyyan değildir!

Bundan sonra yalansız ve intikam planlarının olmadığı bir hayatın hayallerini kuran Reyyan, gelecekleri için Miran’dan bir karar vermesini ister. Bunca yıl babaannesi tarafından başka bir hayatı yaşamaya mahkum edilen Miran, verdiği özgürlük savaşında galip gelir ve Azize Aslanbey’e intikamdan vazgeçtiğini söyler. Miran’ı yeniden intikam planına dahil edeceğine dair son umut kırıntısını da yitiren Azize Aslanbey, intikamını kendi elleriyle almak için Şadoğlu konağına gider.

Bir yanda intikamın olmadığı yeni bir hayata adım atan Reyyan ve Miran diğer yanda intikamını almak için ettiği yemini bozup son kurşunu atmak için Şadoğlu konağına gelen Azize Aslanbey son kozlarını paylaşırken, beklenmedik bir haber yaşananların tüm seyrini değiştirir.

Zevk için para harcıyordu! Şimdi sokakta dileniyor İç çamaşırıyla tedavi yapan hemşirenin kimliği belli oldu İki yüzle doğan yavru kedi 1 Haziran 2020 bugün hangi maçlar var? Protestolara katılan ünlü şarkıcı vuruldu Polis ilk kez müdahalede bulundu Yasin Suresinin okunuşu! Arapça-Türkçe meali! Trendyol siparişi ne zaman gelir? Bayram karantinaya döndü!