Hayatının ilk cezasını yedi: Helal olsun...

Kahramanmaraş'ta polis ekipleri koronavirüs tedbirleri kapsamında alınan önlemlere uyulup uyulmadığını denetledi. Denetim sırasında ceza kesilen bir adam, "Hayatım boyunca ceza yemedim helal olsun" diyerek polis ekiplerine sitem etti.

This browser does not support the video element.

Kahramanmaraş İl Emniyet Müdürlüğü ekipleri, koron virüs tedbirleri kapsamında Dulkadiroğlu ilçesindeki bazı mahallelerde maske ve sosyal mesafe denetimi yaptı.

Salgın hastalığın önlenmesi adına çalışmalarına hız veren Kahramanmaraş polisi trafikte sürücülere, sokak ve meydanlarda yaya olarak yaptığı denetimlerde, kurallara uymayan vatandaşlara ceza kesti.

Bahçelievler Mahallesi'nde denetim yapan ekipler, trafikte durdurduğu ismi öğrenilemeyen bir sürücüye ise maske takmadığı için 900 lira ceza kesti.

"ŞU ANA KADAR CEZA YEMEMİŞTİM"

Ceza kesilen sürücü olay yerinden ayrılırken, “Evim burası ve ben de şuradan bindim araca, her tarafımızda maske var ve şu ana kadar da ceza yememiştim size helal olsun” dedi.

Vatandaşın söylemlerine karşı polis memuru ise, “Herkes aynı şeyi söylüyor, bugüne kısmetmiş yapacak bir şey yok size de helal olsun” diye yanıt verdi.

İHA

Eksik adres nedeniyle darp edilen kurye öldü Kocasını öldürüp yakan kadın tutuklandı İranlı Ali Reza'ya villasında infaz Maltepe'de bir gemide yangın çıktı Antalya sahillerinde sarı yaz bereketi İstanbul'da uçak kazasında ölen pilota acı veda