Sosyete bunu konuşuyor!

Hande Demir o iddiayı doğruladı: Eski kocam Erdinç Acar gerekeni yaptı!

İş adamı Erdinç Acar'dan geçtiğimiz aylarda boşanan Hande Demir, önceki gün Bebek'te objektiflere yansıdı. Muhabirlerin sorularını yanıtlayan Demir, geçtiğimiz haftalarda yaşanan olay ile ilgili açıklamalarda bulundu.

İş adamı Erdinç Acar ile ağabeyi Erdal Acar, geçtiğimiz günlerde Ulus'taki bir mekanda iş adamı M.Ö.'yü dövdü. İddialara göre M.Ö., Erdinç Acar'ın eski eşi Hande Demir'i bir süredir rahatsız ediyordu.

Sabah'tan Gökhan Gökduman'ın haberine göre; Sosyetenin ünlü ismi Hande Demir, günler sonra Bebek'te alışveriş yaparken ortaya çıktı.

Gazeteciler olayı ona sordu, Demir ise haberleri doğruladı.

"YAPAN İSİM KORKUNÇ"

Hande Demir olayla ilgili şu açıklamayı yaptı: "Olay doğru. Eşimle yaşadığım ayrılık sonrası rahatsız edilme durumum vardı. Erdinç'i haberdar ettim, o da tepkisiz kalmadı. Sağolsun, eski eşim ve çocuklarımın babası ne de olsa. Gereken neyse o oldu. Yapan isim korkunç... Neyse adam hatasını anladı, Erdinç'ten ve benden özür diledi."

İşte Rıza Bey Apartmanı'nın çökmeden önceli hali... A101 1 Kasım 2020 aktüel ürünler kataloğu Adana Demirspor’un altyapı antrenörü Songül Paksoy, hayatını kaybetti Bakanlar, enkaz altından çıkarılan yaralıları hastanede ziyaret etti! Antikor seviyesi daha uzun sürebilir! Bina ile deniz arasında kaldılar... Yasak Elma Zehrası Şafak Pekdemir erkek hali! Şafak Pekdemir önceden erkek miydi? Yasak Elma Zehra erkek mi? Şafak Pekdemir kimdir? BİM tampon koruyucu bant! 30 Ekim BİM Cuma aktüel ürünler indirimleri BİM 30 Ekim 2020 aktüel ürünler kataloğu! BİM contigo termos, araç içi havalı yatak! BİM 6 Kasım 2020 aktüel ürünler kataloğu ŞOK 4 Kasım 2020 aktüel ürünler kataloğu