Halil Sezai cezalandırıldı... Enes Batur ödüllendirildi

Geçtiğimiz hafta iki ayrı olaya imza atan Halil Sezai Paracıkoğlu ile Enes Batur Sungurtekin, davranışlarıyla tepki çekti. Paracıkoğlu, 67 yaşındaki Hüseyin Meriç'i dövdüğü için cezalandırılarak tutuklandı. Şarkıcıya bir ceza da hayranları kesti. Bin hayranı, Halil Sezai Paracıkoğlu'nun sosyal medya hesabını takipten çıkardı. Koronavirüse yakalandıktan sonra karantinadan kaçarak toplum sağlığını hiçe sayan Enes Batur Sungurtekin'in YouTube'daki abone sayısı ise 2 günde 100 bin arttı.

Habertürk'ten Mehmet Çalışkan'ın haberine göre; Geçtiğimiz haftanın iki önemli olayından biri, Halil Sezai Paracıkoğlu'nun 67 yaşındaki komşusu Hüseyin Meriç'i dövmesi. Diğeri ise koronavirüse yakalanan Enes Batur Sungurtekin'in karantinadan kaçarak toplum sağlığını tehdit etmesi.

Yasak Elma Zehra erkek mi? Şafak Pekdemir kimdir? 23 Ekim 2020 BİM aktüel ürünler kataloğu fiyat listesi! Bu Cuma hangi ürünlerde indirim var? Migros 18 - 28 Ekim 2020 aktüel ürünler kataloğu A101 29 Ekim 2020 aktüel ürünler Sen Çal Kapımı Selin kimdir? Selin gözleri lens mi? Bige Önal gerçek göz rengi nedir? BİM 30 Ekim 2020 aktüel ürünler