Hakim ve Savcı kura töreni 20 Mayıs kim nereye atandı? İşte sonuçlar!

Hakim ve Savcı kura töreni 20 Mayıs kim nereye atandı? Hakim ve Savcı kura töreni sonuçları açıklandı mı? sorusunun yanıtı arama motorlarında yoğun olarak araştırılmaya devam ediliyor. Hakim ve Savcı kura töreni atama sonuçları canlı olarak açıklanıyor. Başkan Tayyip Erdoğan, "23. Dönem Adli Yargı Hakim ve Cumhuriyet Savcıları Kura Töreni"ne video konferansla katıldı. Peki, Hakim ve Savcı kura töreni 20 Mayıs kim nereye atandı? Detaylar haberimizde...

Hakim ve Savcı kura töreni 20 Mayıs kim nereye atandı? Meslek öncesi eğitimlerini başarı ile tamamlayıp Hâkimler ve Savcılar Kurulu İkinci Dairesi tarafından mesleğe kabulleri yapılan 23. Dönem Adli Yargı Hâkim ve Cumhuriyet Savcılarının kura töreni, bugün Hâkimler ve Savcılar Kurulu Konferans Salonunda gerçekleştiriliyor. Kimin nereye atandığı merakla arama motorlarından araştırılmaya devam ediliyor. Peki, Hakim ve Savcı kura töreni 20 Mayıs kim nereye atandı? Detaylar haberimizde...

HAKİM VE SAVCI KURA TÖRENİ 20 MAYIS KİM NEREYE ATANDI?

Büşra Kıymaz - Hatay

Özge Van Işık - Burdur

Buket Ulaş - Kahramanmaraş

Merve Kırma- Sinanpaşa

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, "23. Dönem Adli Yargı Hakim ve Cumhuriyet Savcıları Kura Töreni"ne video konferansla katıldı.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın açıklamalarından satır başları:

23. Dönem Adli Yargı Hakim ve Cumhuriyet Savcıları Kura Töreni'nin ülkemize hayırlı olmasını diliyorum.

Hakim ve Savcı'nın asıl murakıbı kendi vicdanıdır. Adil bir vicdana sahip olmayan hakimlerin elinde en iyi kanun bile bir zulüm aracına dönüşebilir. İnsanların adalet güvenmediği bir toplumda huzur düzeni sağlanamaz.

Sizlerden vicdanınızı ve imzanızı hiçbir gücün emrinize vermemenizi istiyorum.

İçinizde çok para kazanmak isteyen varsa, şan şöhret isteyen varsa yanlış mesleği seçmiştir. Sizin esas göreviniz sessiz sedasız üzerinize düşeni yapmaktır. Üstleneceğiniz ağır yükün bilincinde olduğunu biliyorum.

Bu ülkenin Cumhurbaşkanı olarak, attığınız her adımda verdiğiniz her kararda yanınızda olacağımdan şüpheniz olmasın.

Yargı Reformu Stratejisi kapsamında standartları yükseltmenin gayreti içindeyiz. İnşallah Meclis'in yeni yasama döneminde yeni reform (yargı) paketleriyle milletimizin huzurunda olacağız.

'Kedi gibi 9 canlısın 2 canın kaldı' Süper Lig'in yengesinden karpuzlu kamuflaj Uzaylılar değil Konyalılar yaptı! Arkadaşını nişanlısıyla birlikte... 55 bin PTT personel alımı başvuru şartları 3 Ağustos 2020 Rus kadınları Türkiye'de aldatıyor Ağustos ayı burç yorumları 2020! Ağustos ayında burcunuz ne diyor? Vatandaşa bayramda rezaleti yaşattılar Haftalık burç yorumları 3-9 Ağustos 2020! Haftalık burcunuz ne diyor?