Bayrakçı SuperHaber'e konuştu!

Hakan Bayrakçı SuperHaber'e konuştu: ''CHP, Özgür Özel gibi adamlarla bir adım ileriye gidemez!''

SONAR Başkanı Hakan Bayrakçı, SuperHaber YouTube Koordinatörü Barış Özkan'ın siyasetin gündemine ilişkin sorularını yanıtladı.

Son dönemde yaptığı açıklamalar ve CHP için yaptığı değerlendirmede kullandığı, 'Akşam yatıyorsun 25, sabah kalkıyorsun 25 oy alıyorlar' ifadeleriyle dikkatleri üzerine çeken Hakan Bayrakçı, SuperHaber'den Barış Özkan'a özel açıklamalarda bulundu. 

CHP'li Özgür Özel ile girdiği sert polemikten, Ekrem İmamoğlu ve Canan Kaftancıoğlu ile ilgili eleştirilere, erken seçim iddialarından, Ali Babacan ve Ahmet Davutoğlu'nun kurduğu partilerin durumuna kadar pek çok sıcak başlıkta önemli değerlendirmelerde bulunan Bayrakçı, CHP'li Yılmaz Ateş'in, "Darbe ve işgal" başlıklı açıklamasında yer alan CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'na yönelik ağır ithamlarını da yorumladı.

SONAR Başkanı Hakan Bayrakçı'nın açıklamaları SuperHaber YouTube kanalında, yayında...

YOUTUBE KANALIMIZA ABONE OLMAYI UNUTMAYIN!


Brezilya'da kıskanç koca eşini zehirledi! Bebek öldü Harika Avcı için ağlayarak yardım istedi Adana da 16 yaşındaki sürücü 5 kilometrelik kovalamaca ... Maraşlı dizisine 2 yeni oyuncu Ünlü oyuncu mutlu haberi böyle duyurdu Şanlıurfa'da Türk bayrağını indirmeye çalışan kişiye linç girişimi A101 24 Eylül 2020 aktüel ürünler 24 Eylül 2020 bugün hangi maçlar var? A101 1 Ekim 2020 aktüel ürünler 2 Ekim BİM aktüel ürünler! BİM katalog fiyat listesi BİM 2 Ekim 2020 aktüel ürünler Lise boş kontenjanlar! Hangi liselerde boş kontenjan var?