Hakan Albayrak Erdoğan'ı öve öve bitiremedi

Ahmet Davutoğlu'nun Gelecek Partisi'nin kurucuları arasında yer alan Hakan Albayrak, sosyal medya hesabından yaptığı son paylaşımda Cumhurbaşkanı Erdoğan'ı öve öve bitiremedi. Fransa Cumhurbaşkanı Macron'a tepki gösteren Albayrak, "Macron karşısında hepimiz Erdoğan'ız." dedi.

Ahmet Davutoğlu'nun kurduğu Gelecek Partisi'nin A takımında yer alan gazeteci - yazar Hakan Albayrak, Twitter hesabından yaptığı son paylaşımla dikkatleri üzerine çekti.

Fransa Cumhurbaşkanı Emmanuel Macron'un Avrupa ülkelerini Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a karşı birlik olmaya çağırdığı haberi paylaşan Albayrak, Cumhurbaşkanı Erdoğanı öve öve bitiremedi.

"HEPİMİZ ERDOĞAN'IZ"

"Macron bizi böyle bir hinlikle kafalayabileceğini mi sanıyor?" sorusunu yönelten Albayrak, sözlerini şöyle sürdürdü:

"Halk oyuyla seçilmiş başkanımız olan Erdoğan, D.Akdeniz'de Türkiye'nin haklarını ve menfaatlerini savunuyor. Bu onun şahsi davası değil hepimizin davası. Macron karşısında hepimiz Erdoğan'ız."

"KULLANIMA KAPALI"

Bu paylaşımı partililer tarafından tepki ile karşılanan Albayrak, daha sonra bir paylaşım daha yaptı ve "İçerideki siyasi tartışmalarımız ve ayrılıklarımız, Macron ve benzerlerinin kullanımına kapalıdır!" ifadesini kullandı.

İşte o paylaşımlar:

Şarjınızın hızlı bitmesini engellemenin 5 basit yolu! Ahırın çatısı çöktü: 30 koyun öldü Kardan dolayı zeytinlerin dalları kırıldı Mardin'de terör operasyonu: 12 gözaltı Zanzibar nerede? İşte Zanzibar'da gezilecek yerler ve yemek önerileri! Kartal'da vahşet! 70 yaşındaki bir kayınbaba gelinini başından vurarak öldürdü
Sonraki Haber