Kıyafetiyle dikkat çekti

Hadise'den küvet pozu!

Başarılı şarkıcı Hadise, küvette leoparlı kıyafetiyle verdiği pozu sosyal medya hesabından paylaştı. Hadise, paylaşımına "Yapmam gereken bir sürü iş vardır." notunu düştü.

Ünlü şarkıcı Hadise, küvette verdiği pozu sosyal medya hesabından takipçileriyle paylaştı.

"YAPMAM GEREKEN BİR SÜRÜ İŞ VARDIR"

Twitter hesabından leoparlı kıyafetiyle küvet pozunu yayımlayan Hadise, fotoğrafına, "Yapmam gereken bir sürü önemli iş vardır. O sırada ben." notunu ekledi. Hadise'nin paylaşım kısa süre içerisinde çok sayıda etkileşim aldı.

TAKİPÇİLERİ YORUM YAPTI

Hadise'nin fotoğrafına yorum yapan bir takipçisi, "Allah'ını seven üzerime toprak atsın" yorumun yaptı. Başka bir takipçisi ise, "Restorana makyajsız, küvete makyajla giriyorsun." ifadelerini kullandı.

Ünlü isme ahlaksız teklif! Ünlü modelin son hali şaşırttı! Kızgın kadın, sevgilisini bu hale getirdi! MEB duyurdu! O kurumlar 1 Haziran itibarıyla açılacak 30 Mayıs hava durumu! Yarın hava sıcaklığı nasıl olacak? 65 YAŞ VE ÜSTÜ İÇİN TARİH BELLİ OLDU! Genç futbolcu hayatını kaybetti! Babası ve amcası da... İmamoğlu İSKİ'ye 750 yeni araç aldı! Bakan'dan müjde! Yüzlerce kişi devlet kadrosuna alınacak...