Yorucu tempo başlıyor

Gülşen 4 ülke arasında mekik dokuyacak!

Ünlü şarkıcı Gülşen, eşi Ozan Çolakoğlu ile birlikte oğlunun eğitimi için Londra'ya yerleşti. Türkiye, Londra, İspanya ve Amerika'da mekik dokuyacak olan ünlü şarkıcının yoğun temposu başlıyor.

Gülşen ile eşi Ozan Çolakoğlu 2 hafta önce İngiltere’nin başkenti Londra’ya yerleşti. Çift, Kensington semtinden 8 milyon TL’ye ev, Soho’dan 7.5 milyon TL’ye bir daire alıp müzik stüdyosuna çevirdi. Böylece Gülşen’in yorucu temposu başladı. Pop yıldızı haftanın 2 günü konser için İstanbul’a gelecek.

5 MİLYON TL'LİK VİLLASININ DEKORASYONUYLA İLGİLENECEK

Zorlu AVM’nin rezidans bölümündeki 30 milyonluk dairesinde kalacak. Haftanın bir günü İspanya’ya gidip Costa Brava bölgesinden aldığı 5 milyon TL’lik villasının dekorasyonuyla ilgilenecek.

LOS ANGELES'TEKİ BİR YAPIMCIDAN DÜET TEKLİFİ ALDI

Los Angeles’taki bir yapımcıdan düet teklifi alan Gülşen’in, bu çalışması için yapacağı Amerika turları da ekim sonundan itibaren başlıyor.

Ünlülerin yaşlarını doğru tahmin edebilecek misin? Senin için dağları delecek kişinin adı ne? Dünya üzerinde yaşayan en önemli canlı açıklandı! 22 Ekim 2019 bugün hangi maçlar var? 22 Ekim bugün hangi diziler var? Karnındaki kramp için doktora gitti hayatı değişti 22 Ekim FOX TV yayın akışı! Cep telefonunda büyük tehlike! Yaşını duyan inanamıyor!