Görevde bulunan 5 komiser yardımcısına FETÖ'den gözaltı kararı!

İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından FETÖ terör örgütüne yönelik yürütülen soruşturma kapsamında, üniversitede okurken ev ağabeyi oldukları tespit edilen ve halen aktif görevde olan 6 emniyet mensubu hakkında gözaltı kararı verildi.

İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı Terör Suçları Soruşturma Bürosu tarafından yürütülen soruşturmalar kapsamında, şüphelilerin üniversite okudukları dönemde ev ağabeyliği yaptıklarına dair haklarında beyanlar bulunduğu belirtildi.

EKİPLER EŞ ZAMANLI OPERASYON DÜZENLEDİ

Şüphelilerin kullandıkları GSM hatlarına yönelik yapılan HTS çalışması neticesinde örgüt içerisinde sorumlu düzeyde bulunan şüphelilerle yoğun şekilde irtibatlı oldukları tespit edildi. Savcılıkça halen aktif olarak görevde bulunan 5 komiser yardımcısı ve 1 polis memuru hakkında gözaltı kararı verilerek bugün sabah eş zamanlı operasyon düzenledi.

Windows 98 yüklü 19 yıllık Mars Express uzay aracı güncelleme aldı Nazlı Kayı ile evlenen Hacı Sabancı kılıçla pasta kesti, sosyal medyada gündem oldu! Tüp patlaması sonrası alevler metrelerce yükseldi: O anlar kamerada Adana'da sahte içki operasyonunda 7 şüpheli yakalandı Eski kız arkadaşı ve ev arkadaşını öldürmüştü: Katilin evinden uyuşturucu ve silah çıktı Mersin'de 'yan bakma' katliamı! 2 delikanlı öldü
Sonraki Haber