Genç kız Serenay Sarıkaya, Meryem Uzerli ve Hazal Kaya'nın taklidi ile kırdı geçirdi!

Cansu Karaca geçtiğimiz günlerde yaptığı Serenay Sarıkaya taklidi ile sosyal medyanın gündemine oturmuştu. Genç kız bu kez Serenay Sarıkaya, Meryem Uzerli ve Hazal Kaya'yı harmanlayıp tuvalet kağıdı alışverişi yaptırdı.

This browser does not support the video element.

Komedyen İbrahim Türker'in Youtube kanalında yayınladığı "Anlatan Adam" programında yaptığı Serenay Sarıkaya taklidi çok sevilen Cansu Karaca bu kez üç ünlü ismi harmanlayıp bir skeç hazırladı.

Serenay Sarıkaya'nın Mira, Hazal Kaya'nın Feriha ve Meryem Uzerli'nin Hürrem Sultan rollerini bir araya getirip üç karakteri bir markete sokan genç kız, tuvalet kağıdı alışverişi yaptırarak sosyal medyadaki izleyicilerinden tam puan aldı.

Anlatan Adam'ın "Kolay mı, Zor mu" adlı yarışmasına katılan Cansu Karaca, yaptığı Serenay Sarıkaya taklidi izleyenleri şaşkına çevirmişti. Bu kez Serenay Sarıkaya, Hazal Kaya ve Meryem Uzerli'yi bir araya getirip, üç karaktere bir markette 'tuvalet kağıdı' alışverişi yaptırdı.

İşte sosyal medyada çok konuşulan video...

Kara Tahta 5. bölüm kesintisiz tek parça Real Madrid Manchester City maç özeti izle 3-1 Husumetlisini yolda görünce gözü döndü: Üstüne araba sürdü! Eski Futbolcu Özer Hurmacı'nın Eşi Mihriban Hurmacı'dan Canlı Yayında Skandal Sözler! Kuruluş Osman 79. bölüm fragman! Göktuğ Alp'in şehit edildiği sahne! Yargı 17. bölüm fragmanı ön izleme