Gelecek Partili isme ağır suçlama

İş adamı Fehmi Öztürk, Gelecek Partisi Yönetim Kurulu Üyesi Cuma İçten tarafından senet imzalatılarak dolandırıldığını iddia etti. Hukuk savaşı başlatan Öztürk ve oğlu öldüresiye dövüldü.

Gelecek Partisi Yönetim Kurulu Asil Üyesi Cuma İçten'in ismi, bir iş adamının 50 milyon dolar dolandırılması olayına karıştı. Sabah Gazetesi'nden Osman Asiltürk'ün heberine göre, dolandırılan iş adamı Fehmi Öztürk, ortağı Fırat Muşlu ile yaşadığı bir anlaşmazlıkta arabuluculuk teklif eden Cuma İçten'in kendisine kumpas kurduğunu iddia etti.

Müge Anlı gelin olmadan anne oluyor! Müge Anlı Şinasi Yüzbaşıoğlu'ndan hamile Tüm öğrencilere 1611 lira yardım parası veriliyor! İlkokuldan üniversiteye kadar herkes yararlanıyor Tekstil atölyesi evde ek iş ile ev hanımları öğrencilere ayda 6000 lira maaş! Evde paketleme başvuru Tüm vatandaşlara 1100 lira sosyal yardım parası veriliyor! Kurban Bayramı'nda devlet desteği geliyor Evde ek iş ile ev hanımları ve öğrencilere ayda 6500 lira maaş! İşte Evde paketleme başvurusu A101'de 5 lt Sırma Ayçiçek Yağları Toz Şekerde dev Pazartesi indirimi! A101 4 Temmuz fiyat listesi