Geleceğin Seda Sayan'ı olacak! Hande Sarıoğlu'nun "Temel İçgüdü" pozu bakanları eritti!

Çektiği oryantal videosu ile kanal spikerliğinden kovulan Hande Sarıoğlu Youtube kanalından yayınlarına devam ediyor. Son olarak verdiği 'Temel İçgüdü' pozuyla bakanların yüreklerini hoplatan Hande Sarıoğlu'na sosyal medyadan da tepkiler gecikmedi.

Ertan Süzgün ile Hande Sarıoğlu'nun Youtube kanalında yaptıkları program konuşulmaya devam ediyor. Programda sergilediği erkeksi hal ve tavırlar, delikanlı hanımağa tarzıyla eleştirilen Hande Sarıoğlu, geçtiğimiz günlerde "ben obje değilim" çıkışıyla da gündem olmuştu.

Tüm öğrencilere 1611 lira yardım parası veriliyor! İlkokuldan üniversiteye kadar herkes yararlanıyor A101 18 Ağustos 2022 aktüel ürünler Doğum sonrası 38 kilo veren Yağmur Sarıoğlu iğne ipliğe döndü! Zayıflama sırrı ortaya çıktı A101 11 Ağustos 2022 aktüel ürünler Perşembe katalog fiyat listesi Tüm öğrencilere 1650 lira yardım parası veriliyor! İlkokuldan üniversiteye kadar herkes faydalanıyor Emine Ün'e yönelik ihanet iddiaları akıllara ablalarının eşleriyle evlenen ünlüleri getirdi