Furkan Celep olayı nedir? Furkan Celep kimdir?

Furkan Celep olayı nedir? Kocaeli’nin Darıca ilçesinde 18 yaşındaki Furkan Celep'in intiharı ve sosyal medyadan paylaştığı mesaj büyük ses getirdi. Peki, Furkan Celep kimdir? İşte detaylar...

Kocaeli’nin Darıca ilçesinde yaşayan 18 yaşındaki Furkan Celep, sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı paylaşımın ardından kayalıklardan atlayarak yaşamına son verdi. Gece saatlerinde Darıca Pirireis Mahallesi Yelkenkaya Caddesi üzerindeki falezlerin bulunduğu alanda bir ceset görenler durumu hemen polis ekiplerine bildirdi.

Polis ekipleri ise olay yerine geldikten sonra cesedin Furkan Celep adında bir erkek olduğunu tespit etti. İtfaiye ekipleri falezlerden inerek Furkan Celep’in cesedini Sahil Güvenliğe ait bota alınmasını sağlarken ilk incelemede olay yerine yapıldı.

Sosyal medya paylaşımında içki veya uyuşturucu maddenin etkisinde kalmadığını belirten Furkan Celep, bunalım veya depresyonda olmadığını da söyleyerek haftalarca hatta aylarca üzerinde düşündüğü bir konu olduğunu ve sonucunda böyle bir karara vardığını belirtti. Furkan Celep bir araba, bir ev veya herhangi bir şey uğruna yıllarını harcamak istemediğini, iş hayatının kendisine çok yorucu geldiğini ifade ederek, her şeyi arkada bırakıp gitmenin mantıklı geldiğini, gökyüzünde huzur bulacağını ifade etti.

FURKAN CELEP KİMDİR?

Furkan Celep, 18 yaşında ve Kocaeli’nde yaşıyordu. Bir kargo firmasına çalışan Furkan Celep, 23 Eylül akşamı Darıca Pirireis Mahallesi Yelkenkaya Caddesinde intihar ettiği öğrenildi. İntihar edeceğini ise üç farklı paylaşımla İnstagram üzerinden duyurdu.

Yemek yiyenlerin arasına araçla daldı: 8 yaralı Çocuklar Duymasın'ın Duygu'su Ayşecan Tatari anne oldu İçişleri Bakanlığı duyurdu! Vatandaşlardan gelen yoğun ilgi şaşırttı Vakit geçirmek için en iyi 5 hobi! Bu hobiler hayatınıza renk katacak Carrefour "Türk ürünlerini satmıyoruz" dedi 30 Ekim Evde Bakım Maaşı Yatan İller 2020! A101 29 Ekim 2020 aktüel ürünler kataloğu Yasak Elma Zehrası Şafak Pekdemir erkek hali! Şafak Pekdemir önceden erkek miydi? Yasak Elma Zehra erkek mi? Şafak Pekdemir kimdir? BİM 30 Ekim 2020 aktüel ürünler kataloğu! BİM contigo termos, araç içi havalı yatak! 29 Ekim A101 kataloğu! A101 Samsung Galaxy tablet, F5 elektrikli scooter BİM 6 Kasım 2020 aktüel ürünler kataloğu