Ev değil fuhuş yuvası...

Fuhuş yapan da yaptıran da ev kadını!

Zonguldak’ın Ereğli ilçesi Emniyet Müdürlüğü ekipleri bir eve fuhuş operasyonu düzenledi. Evde fuhuş yaptığı tespit edilen bir kadın ile ona yer temin ettikleri belirtilen 2 kişi yaptıkları baskında evli kadınlara fuhuş yaptıran ve yer temin eden iki kişiyle birlikte 6 kişi gözaltına alındı. Zanlılardan üçü adliyeye sevk edildi.

İddiaya göre Zonguldak'ın Karadeniz Ereğli ilçesine bağlı Kırmacı Mahallesi’nde ki bir sitede fuhuş yapıldığını belirleyen polis ekipleri eve girip çıkan şahısları takip altına aldı.

Kdz. Ereğli İlçe Emniyet Müdürlüğü’ne bağlı Asayiş Büro Amirliği ekipleri yaptıkları takibin ardından söz konusu adrese operasyon düzenledi.

Operasyon kapsamında fuhuş yaptığı iddia edilen ev hanımı A.Ü. (35), fuhuşa aracılık edenler ev hanımı F.I. (35) ve S.A. (30), yer temin eden Y.E.E. (23) ile bilgi sahibi T.Ç.T. (32) ve V.S. (39) emniyete götürüldü.

Polis yapılan operasyonda S.A. ve A.Ü.’nin üzerinde 250 TL para ele geçirdi.

Emniyette ifadeleri alınan T.Ç.T., V.S. ve A.Ü. serbest bırakılırken, S.A., F.İ. isimli kadınlar ile fuhuş için yer temin ettiği iddia edilen Y.E.E. gözaltına alındı.

Emniyette sorguları tamamlanan üç zanlı polis tarafından adliyeye sevk edildi.

Zanlıların savcılıktaki sorgusu devam ediyor.

Senin için dağları delecek kişinin adı ne? 720 cinsel organı var, beyni yok! Bu adam hayvanlarla konuşabiliyor! 18 Ekim 2019 bugün hangi maçlar var? 19 Ekim bugün hangi diziler var? 19 Ekim FOX TV yayın akışı! Afyonkarahisar’da esrarengiz olay! 4 bin yıl sonra ortaya çıkan gerçek! Böyle bulundular...