Fuhuş yapan da yaptıran da ev kadını!

Zonguldak’ın Ereğli ilçesi Emniyet Müdürlüğü ekipleri bir eve fuhuş operasyonu düzenledi. Evde fuhuş yaptığı tespit edilen bir kadın ile ona yer temin ettikleri belirtilen 2 kişi yaptıkları baskında evli kadınlara fuhuş yaptıran ve yer temin eden iki kişiyle birlikte 6 kişi gözaltına alındı. Zanlılardan üçü adliyeye sevk edildi.

İddiaya göre Zonguldak'ın Karadeniz Ereğli ilçesine bağlı Kırmacı Mahallesi’nde ki bir sitede fuhuş yapıldığını belirleyen polis ekipleri eve girip çıkan şahısları takip altına aldı.

Kdz. Ereğli İlçe Emniyet Müdürlüğü’ne bağlı Asayiş Büro Amirliği ekipleri yaptıkları takibin ardından söz konusu adrese operasyon düzenledi.

Operasyon kapsamında fuhuş yaptığı iddia edilen ev hanımı A.Ü. (35), fuhuşa aracılık edenler ev hanımı F.I. (35) ve S.A. (30), yer temin eden Y.E.E. (23) ile bilgi sahibi T.Ç.T. (32) ve V.S. (39) emniyete götürüldü.

Polis yapılan operasyonda S.A. ve A.Ü.’nin üzerinde 250 TL para ele geçirdi.

Emniyette ifadeleri alınan T.Ç.T., V.S. ve A.Ü. serbest bırakılırken, S.A., F.İ. isimli kadınlar ile fuhuş için yer temin ettiği iddia edilen Y.E.E. gözaltına alındı.

Emniyette sorguları tamamlanan üç zanlı polis tarafından adliyeye sevk edildi.

Zanlıların savcılıktaki sorgusu devam ediyor.

Genç kızlara taş çıkartıyor! Yaşını görünce inanamayacaksınız! "Karım bana 10 yıl boyunca tecavüz etti!" Tarihi belgelerde yer alan büyük sır çözüldü 15 ilde seyahat yasağının kalkacağı tarih belli oldu! 27 Mayıs Şok Market aktüel kataloğu! Bu hafta Şok Markete neler geliyor? 60 yıllık utançtan Demokrasi Adası'na... Beşikteki cesedini sıçanlar yedi! Bakan Koca'dan 20 yaş altı ile 65 yaş üstü için yeni düzenleme müjdesi... Korkutan korona raporu! Çabalar boşa mı? Engellemiyor mu?