33 yıl önce aralarına sızmıştı

Fuat Kozluklu'nun kaleminden Oktar'ın sapkınlıkları!

Mesleğinin henüz ilk yıllarında Adnan Oktar’ın çevresine topladığı grubun içine sızmayı başaran gazeteci Fuat Kozluklu, örgütün karanlık yüzünü yeni kitabı 'Kod Adı: Sapkın'da tüm çıplaklığıyla anlattı.

Onlarca yıldır kendini ‘hoca’ diye tanıtan Adnan Oktar ve yapılanmasına karşı 11 Temmuz 2018'de emniyet güçlerince operasyon düzenlendi.

Başta, kaçmaya çalışırken yakalanan Oktar olmak üzere birçok isim gözaltına alındı. Söz konusu operasyon, örneğine az rastlanır şekilde toplumun tüm kesimleri tarafından memnuniyetle karşılandı ve büyük destek gördü.

FUAT KOZLUKLU TÜM AYRINTILARIYLA ANLATTI

Mesleğinin henüz ilk yıllarında Adnan Oktar’ın çevresine topladığı grubun içine sızmayı başararak yapılanmanın karanlık öyküsünde önemli bir role soyunan gazeteci Fuat Kozluklu 'Kod Adı: Sapkın' isimli eserinde, 1986 -2019 yılları arasında yaşananlar ile örgütün geçirdiği evrimi tüm ayrıntılarıyla gün yüzüne çıkardı.

Kozluklu, bizzat şahit olduklarından ve söylemlerden yola çıkarken tanıdığı yahut tanıyamadığı(!) sözde hocadan örgüt liderine, sözde cemaatten silahlı suç örgütüne evrilen din söylemli karanlık yapıyı okuyucusuna bütün detaylarıyla resmetti.

SAHNE ARKASI DAHA DA İĞRENÇ!

Kozluklu, okuyucuyu Adnan Oktar Silahlı Suç Örgütü'nün (AOSSÖ) insanları etkilemek için kullandığı lüks hayatın aslında şantaj kasetlerinin büyük sahnesi olduğu gerçeği ile yüzleştirirken, sahne arkasında yaşanan taciz ve tecavüzler, çarpık ilişkiler ve daha pek çok iğrençliği de, kitabın sayfalarında gözler önüne serdi.

Ünlü oyuncu, fit halini köpük banyosu pozuyla sergiledi Ünlü modelin son hali şaşırttı! Kızgın kadın, sevgilisini bu hale getirdi! 3 Haziran 2020 bugün hangi maçlar var? 66 yaşındaki senatör, çırılçıplak kaldı Üstelik maskesiz girmek de yasak Destek paketlerinin detayı belli oldu! Irak deneyimli tümen tetikte! Sigaraya Zam Güncel Fiyat Listesi! Hangi sigara ne Kadar Oldu? En ucuz Sigara kaç TL Olacak?