Fransa Cumhurbaşkanı Macron'a şok! Bir anda suratına tokat yedi...

Seçim kampanyası için Drome bölgesini ziyaret eden Fransa Cumhurbaşkanı Emmanuel Macron, bir kişi tarafından tokatlandı. "Kahrolsun Macron" diye bağıran protestocuya korumalar müdahale etti. Macron'un saldırıya uğradığı anlar saniye saniye görüntülendi.

Fransa Devlet Başkanı Emmanuel Macron, bugün kameralar önünde tokatlandı. Olay, ülkenin güneyindeki Drome bölgesine gerçekleşen resim ziyaret sırasında gerçekleşti.

Sosyal medyada yer alan görüntülerde, yüzü maskeli şekilde bariyerlerin arkasında bekleyenlere yaklaşan Fransız lidere bir erkeğin tokat attığı görüldü.

Yakın korumaların anında müdahale etmesiyle Macron saldırgandan uzaklaştırıldı.

Fransız medyası, iki kişinin gözaltına alındığı saldırıda tokat atan erkeğin 'Kahrolsun Macronizm' diye bağırdığını bildiriyor.

MSB duyurdu: Ukrayna'dan yeni gemiler yola çıktı! Her 5 konuttan biri gençlerin olacak! TOKİ'nin ucuz konut projesinin detayları belli oluyor... Abdülhamid Han için bugün büyük gün: Erdoğan ilk seferine uğurlayacak! BEDAŞ açıkladı! Elektrik yok! 9 Ağustos elektrikler ne zaman gelecek? İstanbul elektrik kesintisi olan ilçeler? Tahıl koridorundan sonra sırada enerji var: Türkiye enerji koridoruna dönüşebilir! Tarihi bir gün yaşanacak! Abdülhamid Han ilk sondaj için demir alacak
Sonraki Haber