Finansbank promosyon ücreti ne kadar? Emekliye ne kadar promosyon veriyor?

Finansbank promosyon ücreti ne kadar? Emekliler, emekli maaş promosyonun belli olmasıyla beraber hangi bankanın ne kadar promosyon verdiğini araştırmaya başladı. Araştırılan bankalar arasında Finansbank da da yer alıyor. Peki Finansbank promosyon parası ne kadar veriyor 2020?

Finansbank promosyon ücreti ne kadar? Emekli promosyon ücretleri araştırılan konular arasında bulunuyor. Finansbank'ın emekli promosyon ücretinin ne kadar olacağı ise merak ediliyor. Peki Finansbank emekli promosyon ne kadar?

QNB Finansbank, emeklilere 1.250 TL'ye varan nakit kazanma fırsatı sunuyor. Ayrıca emekli tanıdıklarını yönlendirenlere, emekli başına 125 TL veriliyor.

PROMOSYON ÜCRETLERİ NE KADAR?

1.500 TL altında emekli maaşı alanlara 500 TL, 1.500 TL ile 2.500 TL arasında emekli maaşı alanlara 625 TL, 2.500 TL üzerinde emekli maaşı alanlara ise 750 TL tutarında promosyon ödemesi yapılacaktır.

Gmail yeni tasarıma geçiyor: Daha düzenli daha basit Aslan, Norveçli golcüyü bitiriyor! Bonservisiz transfer an meselesi İsrail Başbakanı Naftali Bennett, görevini Yair Lapid’e devretti Cumhurbaşkanı Erdoğan yurda döndü Lisans başvurusu yapmayan DW Türkçe ve Amerika'nın Sesi sitelerine erişim engeli getirildi 550 bin kişiyi ilgilendiriyor! Bedelli askerlik affı TBMM'den geçti: İşte yoklama kaçağı, saklı ve bakayaların ödeyeceği ücret...
Sonraki Haber