Finansal istikrar modeli kısa sürede hayata geçirilecek

Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak, 2021-2023 dönemine ilişkin Yeni Ekonomi Programı (YEP) doğrultusunda sürdürülebilir finansal istikrar modelini aldıkları tedbirlerle kısa sürede hayata geçireceklerini açıkladı.

Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak, Twitter hesabından, Finansal İstikrar ve Kalkınma Komitesi (FİKKO) toplantısına ilişkin paylaşımda bulundu.

Atılacak adımların niteliğini artırmak için Eylül ayı Finansal İstikrar ve Kalkınma Komitesi toplantısını gerçekleştirdiklerini belirten Bakan Albayrak, "2023’e kadar uzanan Yeni Ekonomi Programı doğrultusunda sürdürülebilir finansal istikrar modelini aldığımız tedbirlerle kısa sürede hayata geçireceğiz." dedi.

PKK'lı sevgilisiyle fotoğrafları çıkan HDP'li Semra Güzel Meclis'ten maaş almaya devam edecek Show TV'nin yeni komedi programı ‘Güldürme Beni’nin yayın tarihi belli oldu İran basını Cüneyt Arkın'ın vefatına geniş yer verdi Kartal'da 30 yıllık binanın çatısı çökerek balkona düştü Emekli ve memur maaşlarının açıklanacağı saat belli oldu! HDP kongresinde terörist başı lehine slogan atan 4 kişi gözaltına alındı
Sonraki Haber