FETÖ üyeliğinden aranan eski Danıştay hakimi Ankara'da yakalandı

FETÖ üyeliğinden hakkında 7 yıl 6 ay kesinleşmiş hapis cezası olan eski Danıştay hakimi Mustafa Dinç, Ankara'da yakalandı. Mustafa Dinç, Sincan Ceza ve İnfaz Kurumu'na teslim edildi.

Ankara İl Emniyet Müdürlüğü Organize Suçlarla Mücadele Şubesi'nce oluşturulan özel ekip, hakkında arama kararı bulunan eski Danıştay hakimi Mustafa Dinç'i takibe aldı.

KAYITSIZ ÇALIŞTIĞI İŞ YERİ TESPİT EDİLDİ

'FETÖ/PDY üyeliği'nden 7 yıl 6 ay kesinleşmiş hapis cezasıyla aranan Dinç'in, önce kayıtsız olarak saklandığı ev daha sonra yine kayıtsız çalıştığı iş yeri belirlendi.

CEZAEVİNE TESLİM EDİLDİ

Ekipler, iş yerine düzenledikleri operasyonda Dinç'i yakaladı. Emniyetteki işlemlerin ardından Mustafa Dinç, Sincan Ceza ve İnfaz Kurumu'na teslim edildi.

Askerleri ‘görünmez’ hale getiren yeni kamuflaj teknolojisi! Kaynanasıyla Yıldızı Barışmayan 4 Burç Barbaroslar Akdeniz'in Kılıcı'na Dev Transfer! Engin Altan Düzyatan'ın Yeri Çabuk Doldu Kabusu yaşadı, çığlık atınca kurtuldu: Garip telefonlar almaya başladım Bu Coin Sizi 2022 Yılında Araba Sahibi yapabilir Cumhurbaşkanlığı Kabinesi toplantısı bitti
Sonraki Haber