"Kızı teşekkürlerini iletti"

Ferhat Göçer ile yaşadığı polemik hakkında konuştu!

Ünlü şarkıcı Sinan Akçıl, 9 ay önce nikah masasına oturduğu Burcu Kıratlı ile geçtiğimiz günlerde boşandı. Akçıl, Ferhat Göçer ile yaşadığı tatsız durumun ardından Kanal D'de yayınlanan 2. Sayfa programına samimi açıklamalar yaptı.

Şarkıcı Sinan Akçıl ile oyuncu Burcu Kıratlı, 9 ay önce dünyaevine girmiş, geçen haftalarda Beykoz Adliyesi'nde tek celsede boşanmıştı. Akçıl, biten evliliğinin ardından Kanal D ekranlarında yayınlanan 'Müge ve Gülşen'le 2. Sayfa' programına konuştu.

Sinan Akçıl, "Burcu Kıratlı ile evliliğini inatlaşma mı bitirdi?" sorusuna, "İnsan yaşadığı özel duyguların arkasından bence hiç bir zaman konuşmamalı" cevabını verdi.

'FERHAT GÖÇER'İN KIZI MESAJ ATTI'

Ünlü şarkıcı, meslektaşı Ferhat Göçer'le yaşadığı polemik hakkında, "Benden sadece şarkının hikayesini anlatmak için izin aldı. 'Mahsuru yoksa şarkıyla ilgili bir hikaye anlatmak istiyorum' dedi. Ben nereden bileyim bu kadar magazin sevdalısı olduğunu. Bundan sonra şarkılarımı söylerse Mehmetçik Vakfı'na bağışta bulunacak. Herhangi bir özür dilemedi. Ömür Gedik de aramadı beni.

Bunu söylemeyecektim aslında ama söyleyeyim Ferhat Göçer'in kızı Yağmur mesaj attı ve 'Babamı cezalandırdığın için teşekkür ederim' dedi. 'Kızım' şarkısını çok seviyormuş sanırım, bununla ilgili de bir üzüntüsü olmuş bana teşekkürlerini iletti." ifadelerini kullandı.

Selin Ciğerci nişanlandı! Savaşçı bir ruha sahip misin? Hangi kadının sarışın olduğunu bulabilecek misin? 16 Ekim bugün hangi diziler var? İşkence ve tecavüzsüz gün geçirmediler! Kayseri'de dehşete düşüren görüntü! 16 Ekim FOX TV yayın akışı! Müge Anlı'da DNA sonucu!İki kardeşle birlikte oldu Teröristlerin kalleş oyunu deşifre oldu