Fatih Portakal'ın zam yalanını TCDD çürüttü

Sunucu Fatih Portakal yalan haberlerine bir yenisini daha ekledi. YHT'nin bilet fiyatlarına fahiş zam yaptığını öne süren sunucuya TCDD’den yalanlama geldi.

Zam haberlerinin yalan olduğunu belirten TCDD, "Sahiplerine belirlenen 2 istasyon arasında 60 gün süreyle 15-20 ve 30 biniş hakkı sağlayan biniş bazlı abonman paketleri business için yüzde 5, yüzde 10 ve yüzde 15, ekonomi için ise yüzde 15, yüzde 20 ve yüzde 25 arası indirim uygulanmaya başlandı” ifadelerini kullandı.

FATİH PORTAKAL NE DEDİ?

'Bal gibi zam, ama böyle bir zam görülmedi bu zammı neye göre belirleyerek yaptılar ettiler ama herşeye rağmen olsun enflasyon %12 o bizi mutlu ediyor zaten. Kağıt üzerinde Yüzde 12 olması, o huzur yeter bize, yani %300 yapmışsın %200 yapmışsın hiç önemli değil. Enflasyon yüzde 12 yani bir de bakın biraz ciddileşelim işin ciddi boyutuna bakalım; Eskişehir'e giden öğrenciler, Konya'dan gidip gelenler, Polatlı'ya gidip gelenler... ".

PROPAGANDASINI TWİTTER'DAN SÜRDÜRDÜ

Portakal, TCDD'nin zam yok açıklamasına rağmen yalanını Twitter'dan sürdürdü.

Hangi şifreler daha güvenli? Şifre seçerken nelere dikkat etmeliyiz? Türk Silahlı Kuvvetleri gücünü Efes 2022 Tatbikatı'nda gösterecek: 37 ülkeden katılım var Fenerbahçe'de tecrübeli futbolcuyla yollar ayrılıyor! Büyük umutlarla transfer edilmişti Erdoğan'dan Diyarbakır annelerine mesaj: Bu mücadele tarihe altın harflerle yazıldı Yeni Akit, Seda Sayan'ı da 'ahlaksız' ilan etti Dükkana girdi, börek yiyen adamın kulağını kesti, çıktı
Sonraki Haber