Portakal'ın 'maske yok' iddiası 9 dakikada çürüdü

FOX TV ana haber sunucusu Fatih Portakal, sosyal medya hesabından yaptığı bir paylaşımda, Çeşme'de maske sıkıntısı yaşandığını belirtti. Bir vatandaşın şikayetini paylaşan Portakal'a cevap yalnızca 9 dakika sonra geldi.

FOX TV ana haber sunucusu Fatih Portakal, Twitter hesabından İzmir'in Çeşme ilçesinde maske sıkıntısı yaşandığına dair bir paylaşımda bulundu. 

Bir vatandaşın şikayetini kendisine ilettiğini belirten Portakal, paylaşımında şu sözlere yer verdi:

"Vatandaştan: 'Çesme’de yaşamaktayım dün Sağlık Bakanlığı'ndan maske için onay kod geldi. 4 eczane dolaştım fakat ellerinde kalmadığını devlet tarafından gönderilmediğini söylediler sormak istiyorum yasak gelmeden önce satılan bu maskeler küçük bir yerde nasıl tükenmiş olabilir?'"

9 DAKİKA SONRA YALANLANDI

Portakal'ın bu paylaşımına yalnızca 9 dakika sonra cevap geldi. Televizyon yapımcısı, yazar ve sosyal medya uzmanı Tuğrul Yılmaz, Portakal'ın paylaşımını alıntılayıp o iddiayı yalanladı.

"Ben de Çeşme’de yaşıyorum" diyen Yılmaz,  "Eczanelerde maske mevcut. Hangi eczaneyi gezmişler isim versinler." ifadelerini kullandı.

20 yıllık GTA Vice City, Unreal Engine 5 ile hayata döndü – VİDEO A101 29 Mayıs 2022 aktüel ürünler Esenler Belediye Başkanı Göksü, İmamoğlu'na 'Yalancısın' diyerek sordu: Sizi kim engelledi? Erdoğan'dan Diyarbakır annelerine mesaj: Bu mücadele tarihe altın harflerle yazıldı VKP Bratislava forması giyen Ecem Şahin, Muratpaşa Belediyespor ile anlaştı Dükkana girdi, börek yiyen adamın kulağını kesti, çıktı
Sonraki Haber