Fatih Portakal'ı yine kovdular!

FOX TV'den kovulduğu iddia edilen Fatih Portakal, sosyal medya hesabından bir video yayınlayarak iddialara yanıt verdi. "Yine birileri kovdurmuş beni" diyen Portakal, "Sadece tatilimi yapıyorum ondan sonra yine karşınızda olacağım" ifadelerini kullandı.

This browser does not support the video element.

Fox Ana Haber sunucusu Fatih Portakal, cuma günkü haber bülteninde yaptığı veda konuşması ile bir süre ekranlara ara vereceğini açıklamıştı.

KOVULDU MU?

Portakal'ın ara verdiğini açıklaması sonrasında sosyal medyada 'kovuldu' iddiaları ortaya atıldı. İddiaların ardından tekneden bir video paylaşan Fatih Portakal, sadece tatil yaptığını ve yeniden ekranlarda olacağını söyledi.

PORTAKAL'DAN AÇIKLAMA

Sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı açıklamada Portakal, "Yeni bir gün, yeni bir seyir... Selametle yol almaya devam... Bu arada duydum ki, yine birileri kovdurmuş beni. Hala başaramadılar... Duymak istediginiz cevap dümen başından gelsin" ifadelerine yer verdi.

TRT Genel Müdürü Sobacı: Dezenformasyon bugün kat be kat arttı Gülben Ergen sahnede bayıldı AK-47'nin kalaşnikof olduğunu bilmeyen Cem Küçük'e eleştiri yağdı Canlı yayın sırasında Kiev'de sirenler çalmaya başladı Tarkan'ın Geççek Şarkısı Yayınlandı! Geççek Şarkısı Sosyal Medyada Gündem Oldu CHP Gençlik Kolları Başkan ve yardımcıları Mersin'de gazeteye saldırdı