Fatih Portakal'dan veda ve teşekkür mesajı

FOX TV, ana haber sunucusu Fatih Portakal'ın emekli olma talebiyle sunuculuğa veda ettiğini açıkladı. Portakal, Twitter hesabından bir paylaşım yaparak hem izleyenlere veda etti hem de çalıştığı kuruma teşekkürlerini iletti.

FOX yönetimi, Fatih Portakal'ın görevini bırakma kararı aldığını ve emekli olma isteğini kendilerine bildirdiğini duyurdu.

Açıklamada, "Bugüne kadarki tüm katkıları için kendisine teşekkür ediyor, yeni yaşamında mutluluklar diliyoruz" denildi.

Fatih Portakal'ın görevi süresince FOX’un en önemli değerlerinden biri olduğunun vurgulandığı açıklamada. "Aldığı karara saygı duymakla birlikte, çok sevdiğimiz bir çalışma arkadaşımıza veda ediyor olmaktan dolayı üzgün olduğumuzu belirtmek isteriz.'' ifadeleri kullanıldı.

VEDA VE TEŞEKKÜR MESAJI

FOX TV'nin yaptığı açıklamayı Twitter hesabından paylaşan Portakal, "Siz veda ederken,calıştığınız kurumun hakkınızda bu cümleleri kurması her çalışana nasip olmaz. Teşekkür ediyorum" diye yazdı.

3 Haziran BİM Aktüel teknoloji ürünleri: XDrive oyuncu koltuğu ve daha fazlası Avrupa Şampiyonası'nda madalya alan karateci kardeşler, Erman ile Eda büyük sevinç yaşıyor Maymun çiçeği virüsü için çarpıcı uyarı: Bu yaş grubu tehlike altında Erdoğan'dan Diyarbakır annelerine mesaj: Bu mücadele tarihe altın harflerle yazıldı Sonunda sessizliğini bozdu! Elon Musk'tan Amber Heard - Johnny Depp yorumu Dükkana girdi, börek yiyen adamın kulağını kesti, çıktı
Sonraki Haber