Fatih Portakal'dan ezber bozan çıkış: Yakışıklı bir otomobil

Türkiye'nin yerli otomobilinin tanıtım lansmanı dün gerçekleştirildi. Toplumun büyük beğenisini toplayan yerli otomobil için Fatih Portakal'dan ilginç bir yorum geldi. Portakal, sunduğu ana haber bülteni sırasında yerli otomobil için''yakışıklı bir otomobil'' ifadelerini kullandı.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın projelerine karşı çıkmasıyla bilinen Portakal yerli otomobil için "Vallahi güzel bir şeydi, güzeldi, çizimleri güzeldi, estetikti. Şöyle bir baktığınızda evet diyorsunuz yakışıklı derler ya yakışıklı bir otomobildi." dedi.

Rus turist soluğu Antalya'da aldı Otomobil alan satanlar dikkat! Mumyalanan yamyam seri katilin cesedi yakıldı Lise boş kontenjanları açıklandı mı? LGS taban puanları 2020 Haftalık burç yorumları 10 - 16 Ağustos PTT personel alımı ne zaman? PTT personel alımı başvuru şartları Tıp fakülteleri taban puanları 2020! Tıp başarı sıralamaları kontenjanlar Sen Çal Kapımı 5. Bölüm izle full tek parça FOX YouTube MasterChef Emel Günoğlu kimdir? Kaç yaşında? Instagram hesabı ne?