Fatih Portakal'dan Bakan Koca'ya teşekkür

FOX TV Ana Haber Sunucusu Fatih Portakal, sosyal medya hesabından Sağlık Bakanı Fahrettin Koca'ya koronavirüs konusundaki hassasiyeti için teşekkür etti.

Geride kalan günün ilk saatlerinde Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, Türkiye'de görülen ilk koronavirüs vakası nedeniyle kamuoyunu bilgilendirdi. 

PORTAKAL'DAN BAKAN KOCA'YA TEŞEKKÜR

Bakan Koca'nın virüsün görüldüğü ilk zamanlardan bu yana halkı bilgilendirmesi, FOX TV Ana Haber sunucusu Fatih Portakal'ın gündemindeydi. 

Dün akşam saatlerinde Twitter hesabından Bakan Koca'nın bu tutumuna ilişkin yorumda bulunan Portakal, ''Korona Türkiye'de. Sağlık Bakanlığı ve bakan ilk günden itiaaren liderlik gösterip olabildiğince açıkkamuoyunu aydınlatıyor. Bir yurttaş olarak teşekkürler...'' ifadelerini kullandı. 

3 Haziran BİM Aktüel teknoloji ürünleri: XDrive oyuncu koltuğu ve daha fazlası Mehmet Akif Üstündağ: FIVB Milletler Ligi’nin final etabı ilk defa Türkiye’de yapılacak Akciğer kanseriyle mücadele eden Billur Kalkavan ile Buğra Bahadırlı ayrıldı mı? Erdoğan'dan Diyarbakır annelerine mesaj: Bu mücadele tarihe altın harflerle yazıldı Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan yeni operasyon mesajı: Bir gece ansızın onların da tepelerine ineriz Dükkana girdi, börek yiyen adamın kulağını kesti, çıktı
Sonraki Haber