Fatih Portakal o tarihte ekrana çıkacak

FOX TV'deki görevinden istifa eden Fatih Portakal, 7 Eylül 2020 tarihinde FOX ekranlarındaki yerini alacak. Portakal, son kez ekrana çıkarak görevini Selçuk Tepeli'ye teslim edecek.

FOX TV Ana Haber sunucusu Fatih Portakal'ın kanalla yollarını sürpriz bir şekilde ayırması gündeme bomba gibi düşmüştü.

Olayın yankıları sürerken Yeniçağ yazarı Orhan Uğuroğlu bugünkü yazısında Fatih Portakal'ın 7 Eylül 2020 tarihinde FOX TV ana habere çıkacağını belirterek "Görevi Selçuk Tepeli'ye devredecek" ifadelerini kullandı.

İşte yazıdaki ilgili kısım;

"FOX TV Haber Koordinatörü değerli kardeşim Doğan Şentürk ile dün uzun uzun konuştum.

Önce şunu vurgulayayım. Fatih Portakal ile Selçuk Tepeli, 7 Eylül 2020 tarihinde FOX TV ana habere beraber çıkacaklar ve devir teslim yapacaklar. İsmail Küçükkaya da, 7 Eylül'de Çalar Saat canlı yayınına başlayacak…

O akşam Fatih kardeşimin ağzından ayrılışının perde arkasını dinleyeceksiniz. Pazartesi sabahından itibaren de FOX TV'de yeni yayın döneminin tanıtım klibi de yayınlanacak."

3 Haziran BİM Aktüel teknoloji ürünleri: XDrive oyuncu koltuğu ve daha fazlası Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan yeni operasyon mesajı: Bir gece ansızın onların da tepelerine ineriz A Milli Kadın Voleybol Takımı antrenörü Giovanni Guidetti'nin hedefi Dünya Şampiyonası Erdoğan'dan Diyarbakır annelerine mesaj: Bu mücadele tarihe altın harflerle yazıldı İstanbul'da dehşet anları! Börek yerken kulağı kesildi Dükkana girdi, börek yiyen adamın kulağını kesti, çıktı
Sonraki Haber