FOX'u bırakmak için 10 milyon dolar mı aldı?

FOX'tan ayrılmak için 10 milyon dolar aldığı iddia edilen Fatih Portakal, o soruya yanıt verdi. Twitter hesabından paylaşımda bulunan Portakal, 'Satılık değilim' dedi.

This browser does not support the video element.

FOX TV Ana Haber koltuğunu Selçuk Tepeli'ye devreden Fatih Portakal için çalışma arkadaşları ve kanalın yöneticileri 7 Eylül akşamı bir veda töreni düzenledi.

Veda töreninde eski mesai arkadaşlarıyla sohbet eden Portakal'a "FOX'u bırakmak için 10 milyon dolar aldığın doğru mu?" sorusu soruldu.

"BUNU BİLE SÖYLEDİLER"

Medyafaresi'nde yayınlanan görüntülerde soru üzerine Fatih Portakal, kahkaha atarken, "Onu geçenlerde arkadaşlar söyledi 10 milyon almışım.. Bunu bile söylediler" diyerek tepki gösterdi.

CEVABI SOSYAL MEDYA HESABINDAN VERDİ

Sosyal medya hesabından soruya yanıt veren Portakal, "En acayip senaryo da buydu! "Satılık değilim" ifadesini kullandı

TRT Genel Müdürü Sobacı: Dezenformasyon bugün kat be kat arttı Gülben Ergen sahnede bayıldı AK-47'nin kalaşnikof olduğunu bilmeyen Cem Küçük'e eleştiri yağdı Canlı yayın sırasında Kiev'de sirenler çalmaya başladı Tarkan'ın Geççek Şarkısı Yayınlandı! Geççek Şarkısı Sosyal Medyada Gündem Oldu CHP Gençlik Kolları Başkan ve yardımcıları Mersin'de gazeteye saldırdı