F-16 pilotu elektrik telinde asılı kaldı!

Fransa'da yerleşim yerlerine yakın bir alana düşen F-16 uçağından atlayarak kurtulmak isteyen pilot, bu kez de elektrik tellerinde asılı kaldı. Pilot, tellerden ağır yaralı olarak kurtarıldı.

Fransa'nın Brittany ilinin Pluvigner ilçesinde Belçika'ya ait bir F-16 savaş uçağı yerleşim yerinin çok yakın mesafesinde düştü. Uçağın iki pilotu paraşütle atlayarak kazadan kıl payı kurtuldu.

OLAY YERİNE GELEN EKİPLER KURTARDI
Pilotlardan biri üzerinden 250 bin voltluk elektriğin geçtiği tellerde asılı kaldı. Olay esnasında bölgedeki sivil vatandaşlar zarar görmezken, tellerde asılı kalan pilot kurtarma ekipleri tarafından kurtarıldı.

PİLOTUN DURUMU AĞIR

Pilotun ağır yaralandığını söyleyen yetkililer, uçağın bir evin yaklaşık 50 metre uzağına düştüğünü vurguladı. Acil servis şefi Cyril Berrod, pilotun paraşütün elektrik tellerine takılmasından dolayı tellerde mahsur kaldığını belirterek "Daha fazla bilgi paylaşamam" ifadelerini kullandı.

Yetenek Sizsiniz'in jüri üyesinden itiraf: Bilerek gösterdim İki yüzle doğan yavru kedi Ünlü oyuncu, fit halini köpük banyosu pozuyla sergiledi 15 ilde seyahat yasağının kalkacağı tarih belli oldu! 27 Mayıs Şok Market aktüel kataloğu! Bu hafta Şok Markete neler geliyor? Yasin Suresinin okunuşu! Arapça-Türkçe meali! 60 yıllık utançtan Demokrasi Adası'na... Bakan Koca'dan 20 yaş altı ile 65 yaş üstü için yeni düzenleme müjdesi... MİT tespit etti, Erdoğan uyardı, kanlı darbe önlendi!