Evden çıkamayan Serel Yereli çareyi pencerede buldu

Bir süredir yaşamını Londra'da sürdüren genç oyuncu ve şarkıcı Serel Yereli, koronavirüs nedeniyle evinden çıkamayınca çareyi pencerede oturmakta buldu. Yereli, sabahlığı ve dergisiyle verdiği pozları sosyal medya hesabından paylaştı.

Türkiye'den Londra'ya taşınan ve orada çeşitli eğitimler alan Serel Yereli, dünyayı etkisi altına alan koronavirüse karşı tedbir almak için evinden dışarı çıkmıyor.

Hava almak için dışarı çıkamayan oyuncu çözümü oturduğu evin penceresine çıkmakta buldu. Yereli, beyaz mini sabahlığıyla verdiği pozları da Instagram'dan takipçileriyle paylaşmayı ihmal etmedi.

KLİP ÇEKİMİNİ İPTAL ETTİ

Oyunculuğun yanı sıra şarkıcılık yapan Yereli, 'Fikret Şeneş Şarkıları - Kimler Geldi Kimler Geçti' albümü için seslendirdiği 'Bambaşka Biri' şarkısına 8 Şubat'ta başlayan ve 25 Şubat'a kadar devam edecek olan Venedik Maske Festivali'nde klip çekecekti. Ancak Yereli, koronavirüs salgını nedeniyle çekimlerini iptal etti.

Ünlü oyuncu, fit halini köpük banyosu pozuyla sergiledi Kocasını üvey oğlu ile aldattı! İlişkisini savundu Kızgın kadın, sevgilisini bu hale getirdi! 1 Haziran 2020 bugün hangi maçlar var? Van'da neler oluyor? 480 vaka, 18 bin karantina! Yasin Suresinin okunuşu! Arapça-Türkçe meali! Polis ilk kez müdahalede bulundu ALİ BABACAN KİMLERE MESAJ VERİYOR? Yarın nereler açılacak? 1 Haziran'da hangi mekanlar açılacak?