Evde ek iş ile ev hanımları ve öğrencilere ayda 6500 lira maaş! İşte Evde paketleme başvurusu

Ekonomik kriz içerisinde olan aileler için evde ek iş imkanları ile 6500 liraya kadar kazanç sağlamak mümkün oluyor. Özellikle ev hanımları, öğrenciler ve işsiz olup iş arayanlar evde iş imkanları doğrultusunda aile bütçesine katkıda bulunuyor. İşte, evde iş için başvuru şartları…

Ülkemizdeki ekonomik krizde maddi durumu iyi olmayan ya da iş arayan ev hanımları ve öğrenciler, evde ek iş imkanlarından yararlanmak istiyor. Bununla ilgili duyuruları sık sık yapılırken evde ek iş imkanları ile 6500 liraya kadar kazancı ayağınıza kadar getiriyor. Evde ek iş yaparak para kazanmak isteyenlerde İŞKUR ilanlarını yakından takip ediyor.

Bu doğrultuda evde ek iş arayan milyonlarca vatandaşta evde ek iş için başvuru şartlarını inceliyor.

İŞKUR EVDE EK İŞ İLANLARI İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ

Evde paketleme işi için başvuru yapacak erkek adaylarda askerliğini yapmış ve 18 yaşını doldurmuş olmak yeterli. Ayrıca anayasal düzene karşı suç işlememek, 50 yaşını doldurmamak, daha öncesinde kamuda görev alanlar içinde yüz kızartıcı bir suçtan hüküm giymemek, kamu haklarından mahrum kalmamak ve emekli maaşı almamak gerekli.

Tüm bunların yanında evde paketleme işi ilanlarına başvuru yapacaklar kendi evlerinde çok az bir zamanlarını ayırarak ortalama 2500 ila 6500 lira arasında bir kazanç sağlayabilecekler. Tabi bu rakam yaptıkları iş oranına göre değişiklik gösterecek.

Evde paketleme işi için başvurular bu kuruma bağlı olan firmalar tarafından aralıklarla verilmektedir. Evde paketleme işinde çalışmak isteyen kadınlar, ikamet adreslerine en yakın İŞKUR şubesine giderek kayıt yaptırmaları gerekmektedir. Kayıttan hemen önce ise İŞKUR evde iş paketleme başvuru formunu doldurmaları zorunludur. 

Evde paketleme işi başvuru formu doldurulduktan sonra da ev hanımlarının eğitim sertifika belgeleri meslek danışmanları tarafından kayıt edilecektir. Kayıt sonrasında da evde paketleme işine başvuruda bulunan ev hanımlarından cep telefonu numarası ile birlikte iletişim bilgileri istenerek bu belgeler sisteme kayıt edilecektir.

Sisteme kayıtları yapılan ev hanımları uygun evde paketleme işi geldiği zaman cep telefonlarına SMS mesajı gönderilecektir. Gelen SMS ile birlikte işi kabul eden ev hanımları, para kazanmaya başlayacaklardır.

Evde paketleme işi projesi kapsamında ev hanımlarına genellikle; cetvel seti hazırlama, sabun, tel toka, takı tasarım, tırnak kutulama, gömlek yakası dikme, peçete halkası gibi işler yaptırılır. El çabukluğu gerektiren bu işlerde günlük ortalama 4 saat çalışılarak ev hanımları ayda en az 1300 TL üzerine para kazanabilir.

Yeni e-Ticaret yasası! Keyfe göre fiyat artışı ve indirimine son Asgari ücrette ara zam bugün belli olacak: Yüzde 20-25 seçenekleri ön planda! Nisa, Acun Ilıcalı'nın torpilini ifşa mı etti: Acun Ilıcalı lafı toparlamakta zorlandı Adana'da rehine krizi! Araya giren kişiyi öldürdü Survivor All Star yarı finalinde Acun Ilıcalı'ya Batuhan tepkisi yağdı Meteoroloji saat vererek uyardı! Sağanak etkili olacak
Sonraki Haber