Estetik kliniğinden çıkan Bülent Ersoy makyajsız görüntülendi

Star TV'de Mustafa Keser ile birlikte sunduğu Benzemez Kimse Bize isimli programla ekranlara dönen Bülent Ersoy, Nişantaşı’nda estetik kliniğinden çıkarken objektiflere takıldı. Makyajsız haliyle dikkat çeken Diva, ölüm yıldönümünde Zeki Müren’i andı. Merhum sanatçıyı özlediğini söyleyen Diva, “Bir ben kaldım, ben de yakında giderim” açıklamasında bulunarak şaşırttı.

Geçtiğimiz günlerde 'Benzemez Kimse Bize' programındaki ilginç tavırlarıyla gündeme gelen ve program öncesi alkol aldığı iddia edilen Türk sanat müziğinin Diva'sı Bülent Ersoy önceki gün Nişantaşı’nda bir estetik merkezinden çıkarken görüntülendi.

ESTETİK OPERASYON İÇİN DEĞİL ARKADAŞ ZİYARETİ

Bülent Ersoy, basın mensuplarının sorularını yanıtladı. “Bir işlem mi yaptırdınız?” sorusuna kızan Diva, “Böyle yerlere geldiğinizde illa estetik mi yaptırmak lazım! Bir arkadaşımı ziyaret ettim. Ama gerektiği zaman ve ihtiyaç halinde yaptırıyorum” dedi.

“BEN DE YAKINDA ÖLÜRÜM”

Ölüm yıl dönümü olduğu için Zeki Müren’le ilgili gelen sorulara da yanıt veren Bülent Ersoy, “Bence Türkiye’ye böyle bir ses daha gelmez” diye konuştu.

Kendisini rahmetle andığını ve özlediğini dile getiren usta sanatçı, gülerek “Bu dünyada bir ben kaldım, ben de yakında giderim” açıklamasını yaparak şaşırttı.

İŞTE SIFIR MAKYAJ DİVA...


 iPhone’unuzun gizli kodlara sahip olduğunu biliyor muydunuz? İşte iPhone gizli kodları Bir ülkeye daha SİHA ihracatı yapıldı İMAMOĞLU'NDAN YENİLENEN MECİDİYEKÖY MEYDANI'NDA İNCELEME Bal uzmanı Dilipak, 'Arılara kenevir verin' diyor Vitor Pereira'dan basın toplantısında tartışılacak sözler... Barbaros Hayreddin Paşa Türk mü? Barbaros Ne Demek?
Sonraki Haber