Esra Erol'da hızla devam ediyor..

Esra Erol 23 Mart izle! 23 Mart Pazartesi günü ATV ekranlarında yayınlanmakta olan Esra Erol'da izleyiciler tarafından en çok izlenen programlar arasında yer almaya devam ediyor. Erol'da en son neler olduğu merakla araştırılan konular arasında yer alıyor. Programı izlemek isteyenler araştırma yapıyor. İşte, Esra Erol 23 Mart canlı izle! ATV canlı yayın! Detaylar haberimizde..

Esra Erol 23 Mart izle! ATV ekranlarında yayınlanmakta olan, hafta içi her gün en çok takip edilen programlar arasında yer alan Esra Erol'da hızla devam etmektedir. Dikkat çeken olaylar Esra Erol'da hafta içi her gün 16.20'de ekranlara geliyor. Esra Erol'un bugün yayınlanacak olan bölümünü sizler için araştırdık. İşte, Esra Erol 23 Mart canlı izle! ATV canlı yayın! Detaylar haberimizde..

ESRA EROL 23 MART CANLI İZLE

PROGRAMIN KONUSU NEDİR?

ATV ekranlarında yayınlanan Esra Erol'da programında aydınlatılmamış olaylara ışık tutulup, kayıp olan birçok kişi bulunuyor. Esra Erol yaşanmış hayat hikayelerini konu alarak sorunların çözülmesine yardımcı olmaktadır.

Ünlü modelin son hali şaşırttı! Ünlü oyuncu, fit halini köpük banyosu pozuyla sergiledi İkinci dalga şoku 1 Haziran 2020 bugün hangi maçlar var? Van'da neler oluyor? 480 vaka, 18 bin karantina! Yasin Suresinin okunuşu! Arapça-Türkçe meali! Polis ilk kez müdahalede bulundu ALİ BABACAN KİMLERE MESAJ VERİYOR? Yarın nereler açılacak? 1 Haziran'da hangi mekanlar açılacak?