Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 161. bölüm izle! Ceylan'a ne olacak?

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 161. bölüm izle! ATV ekranlarının merakla takip edilen dizisi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz, bu akşam nefes kesecek yeni bölümüyle izleyenlerin karşısına çıkacak. 24 Mart akşamı yayınlanacak yeni bölümde; İlyas ile Behzat, düşmanlara tarafından dolduruşa getirelerek tuzağa çekiliyor. Dizinin yeni bölümünü izlemek isteyenler araştırma yapmaya başladı. İşte Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 161. bölüm izlemek için detaylar haberimizde...

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 161. bölüm izle! Salı akşamlarının vazgeçilmezleri arasında yer alan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz, bu akşam nefes kesecek yeni bölümüyle ATV ekranlarında olacak. Başrollerinde; Oktay Kaynarca, Ozan Akbaba, Emir Benderlioğlu, Ceren Benderlioğlu, Mustafa Üstündağ ve Naz Elmas'ın yer aldığı dizinin yeni bölümünde neler yaşanacak merak ediliyor. 24 Mart akşamı yayınlanacak yeni bölümde; İlyas ile Behzat, düşmanlara tarafından dolduruşa getirelerek tuzağa çekiliyor. Tufan'ın beklenmedik yardımı ve Alpaslan'ın zekası onları kurtarmaya yetiyor. Ancak Hızır duydukları karşısında sinir harbi yaşıyor. Dizinin yeni bölümünü canlı izle seçeneği üzerinden takip etmek isteyenler araştırma yapmaya başladı. İşte Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 161. bölüm izlemek için detaylar haberimizde...

EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ 161. YENİ BÖLÜMDE NELER YAŞANACAK?

İlyas ve Behzat, onları iyi tanıyan düşmanları tarafından dolduruşa getirilerek tuzağa çekilmişken, Tufan'dan umulmadık bir yardım gelmiştir; fakat iki dostun ölümden kıl payı kurtulmasını sağlayan bu yardım değil Alparslan olacaktır. Kepelillerin ortaya çıkışıyla birlikte karşılarında yeni bir cephe daha açılan Çakırbeyliler, Altan ile olan savaş devam ederken yeni bir düşmanın onlara güç kaybettireceğinin farkındadırlar.

EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ 161 BÖLÜM İZLE

Hızır, Altan belası son bulana kadar etrafında ona ayak bağı olacak kim varsa uzlaşılmasını ister. Bu yüzden Kepelilerle Façalıların arasını bulmak için herkes tarafından sözü dinlenen Doğan Baba devreye girecektir.

EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ 161 BÖLÜM FRAGMANI

Yetenek Sizsiniz'in jüri üyesinden itiraf: Bilerek gösterdim Kocasını üvey oğlu ile aldattı! İlişkisini savundu Bu nasıl tedavi! Hastalar ve cesetler yan yana! 1 Haziran 2020 bugün hangi maçlar var? Van'da neler oluyor? 480 vaka, 18 bin karantina! 'Trump sığınağa götürüldü' ALİ BABACAN KİMLERE MESAJ VERİYOR? Seferler başlıyor Yarın nereler açılacak? 1 Haziran'da hangi mekanlar açılacak?