Eski HDP'li Ayhan Bilgen 'Artık bitiriyorum' dedi ve ekledi: Herkes layık olduğu şekilde yönetilir

HDP'den istifa ettiğini duyuran ve yeni bir parti kuracağının sinyalini veren Ayhan Bilgen, sosyal medya hesabından dikkat çeken bir paylaşım yaptı. Bilgen, "HDP'nin daha iyi olmasına yönelik önerilerimi artık tamamen bitiriyorum. Herkes layık olduğu şekilde yönetilir." dedi.

HDP'den istifa etmesiyle gündem olan eski HDP milletvekili ve Kars Belediye Başkanı Ayhan Bilgen dikkat çeken bir paylaşım yaptı. 

"ÖNERİLERİMİ ARTIK TAMAMEN BİTİRİYORUM"

Bilgen sosyal medya hesabından paylaştığı videoda, "HDP için hiçbir karşılık beklemeden fedakarca çalışan, büyük bedeller ödeyen insanlara duyduğum saygının bir gereği olarak bugüne kadar yürütmeye çalıştığım eleştiri, tartışma ve özellikle daha iyi olmasına yönelik önerilerimi artık tamamen bitiriyorum" dedi.

Ayhan Bilgen'in açıklaması şöyle oldu:

"HDP için hiçbir karşılık beklemeden fedakarca çalışan, büyük bedeller ödeyen insanlara duyduğum saygının bir gereği olarak bugüne kadar yürütmeye çalıştığım eleştiri, tartışma ve özellikle daha iyi olmasına yönelik önerilerimi artık tamamen bitiriyorum.

Belli ki yaptığım öneriler, eleştiriler, tartışmalar; tümüyle karalama amacıyla iftira ve kirli kampanyaların aracı haline getirilmek isteniyor.

Herkes layık olduğu şekilde yönetilir."

Jandarma Genel Komutanlığı, subay ve astsubay adayı 912 öğrenci alacak Hepsiburada Premium Özellikleri Neler? Hepsiburada Premium Abonelik nedir, kaç Lira? Feci kazada can verdi! Yürek dağlayan detay ortaya çıktı: Meğer 7 yıl önce... Acun Ilıcalı'dan çarpıcı Nisa Bölükbaşı açıklaması: Hepsinde birinciydi Cumhurbaşkanı Erdoğan yurda döndü
Sonraki Haber