Eski CIA ajanından aksiyon filmini aratmayan video mesajı!

Dönemin ABD Başkan Yardımcısı Dick Cheney'nin özel kalem müdürü tarafından deşifre edilmesinin ardından görevini bırakmak zorunda kalan eski CIA ajanı Valerie Plame, ABD Kongresi'ne adaylığını aksiyon filmlerini aratmayan bir video açıkladı. Plame, videonun sonunda Trump'ı hedef alarak "Başkan senden hesap sormaya geldim" dedi. Video ABD'de gündem oldu...

Valerie Plame'ın adaylığını açıkladığı video ABD gündemine oturdu. Birçok kişi tarafından bir aksiyon filmi fragmanına benzetilen videoda Plame, "Ülkeme hizmetim kendi hükümetim bana ihanet ettiği için kısa kesildi" diyor.

George Bush hükümetinde görev alan Libby, geçen sene ABD Başkanı Donald Trump tarafından affedilmişti.

Libby'nin kendi kimliğini eşinden intikam almak için deşifre ettiğini belirten Plame, adaylığını açıkladığı videoda, "Başkan sizden hesap sormaya geldim" diyor.

Plame videoda ABD'nin kadın hakları, sağlık hizmetleri ve ulusal güvenlikte zayıflamakta olduğunu, bu yüzden de Kongre'de bir koltuk için yarışmaya karar verdiğini belirtti.

Dünya bu anne - kızı konuşuyor Tokatçı'nın güzeli Emine'ye bir de şimdi bakın! Ünlü mankenden olay yaratan paylaşım Hadise'den zehir zemberek sözler 20 Şubat 2020 bugün hangi maçlar var? 21 Şubat Bim aktüel kataloğu! Bim kataloğu ürünü Emekliye 361 lira zam! Güzel model dehşeti yaşadı! Her detayı korkunç... Esed'in saldırıları sonucu hayalet kente dönüştü!