Aday olup Trump'ı tehdit etti

Eski CIA ajanından aksiyon filmini aratmayan video mesajı!

Dönemin ABD Başkan Yardımcısı Dick Cheney'nin özel kalem müdürü tarafından deşifre edilmesinin ardından görevini bırakmak zorunda kalan eski CIA ajanı Valerie Plame, ABD Kongresi'ne adaylığını aksiyon filmlerini aratmayan bir video açıkladı. Plame, videonun sonunda Trump'ı hedef alarak "Başkan senden hesap sormaya geldim" dedi. Video ABD'de gündem oldu...

Valerie Plame'ın adaylığını açıkladığı video ABD gündemine oturdu. Birçok kişi tarafından bir aksiyon filmi fragmanına benzetilen videoda Plame, "Ülkeme hizmetim kendi hükümetim bana ihanet ettiği için kısa kesildi" diyor.

George Bush hükümetinde görev alan Libby, geçen sene ABD Başkanı Donald Trump tarafından affedilmişti.

Libby'nin kendi kimliğini eşinden intikam almak için deşifre ettiğini belirten Plame, adaylığını açıkladığı videoda, "Başkan sizden hesap sormaya geldim" diyor.

Plame videoda ABD'nin kadın hakları, sağlık hizmetleri ve ulusal güvenlikte zayıflamakta olduğunu, bu yüzden de Kongre'de bir koltuk için yarışmaya karar verdiğini belirtti.

Arda Turan-Berkay davasında karar! Albert Einstein kadar zeki misin? Bu mankenlerden hangisi daha yaşlı? 23 Eylül bugün hangi diziler var? Su altında evlilik teklifi ölüm getirdi! 2300 yılında dünyayı kim yönetecek? 23 Eylül FOX TV yayın akışı! Çocuk mahkumla cinsel ilişkiye girdi! "Yobazlar azdıkça azdı!"