Ertuğrul Özkök ile İsmail Saymaz halay çekti!

Türk medyasının neredeyse tamamı bu hafta sonu Diyarbakır'daydı... Medya ile ilişkileri güçlü bir isim olan sanatçı Ahmet Güneteşkin'in sergisine adete gazeteci akını vardı! Sergiden geriye kalan ise Ertuğrul Özkök ile İsmail Saymaz'ın birlikte halay çektiği görüntüler oldu....

This browser does not support the video element.

Sanatçı Ahmet Güneteşkin'in Diyarbakır'daki “Hafıza Odası” isimli sergisinin açılışına çok sayıda gazeteci ve siyasetçi katıldı.

Sergi nedeniyle düzenlenen gala yemeğinde ise ilginç görüntüler ortaya çıktı.

Kardeş Türküler'in sahne aldığı geceden görüntüleri Gazeteci İsmail Küçükkaya, sosyal medya hesabından paylaştı.

İsmail Küçükkaya, “Bu görüntü çok konuşulur. Diyarbakır’da Ahmet Güneştekin sergisinde Ertuğrul Özkök ve İsmail Saymaz Kardeş Türküler sahnede iken halay çekti. (İsmail Küçükkaya kamerasından)” diye yazdı. 

Üstün Dökmen kendisi gibi CHP zihniyetini taşıyan Yılmaz Özdil ile arkadaş çıktı Üstün Dökmen'in başörtülü psikologlar için söylediği sözler tepki çekti! 'Şiddet görmediğini' söyleyen Beren'in 'Yardım' işareti dikkat çekti! Büyükelçilik harekete geçti Telefonu çalıp kaçan hırsızın feci sonu: Önce boynunu kırdı, sonra darp edilip bıçaklandı Kadıköy'de kan donduran cinayet: Mihriban Arduç silahlı saldırıda öldürüldü Dünyaca ünlü Arctic Monkeys grubunun Beyoğlu'nda olaylı gecesi: Bakkal küfür ederek kovdu!