Ersoy Dede ayrılığı sosyal medyadan duyurdu!

24 TV'de 'Uyandırma Servisi' isimli programı sunan Ersoy Dede, yarın son programını yapacağını sosyal medya hesabından duyurdu. Dede, takipçilerini vedalaşmak için ekran başına davet etti.

Hafta içi her gün Türkiye ve dünya gündeminin öne çıkan gelişmelerini 24 TV'de "Uyandırma Servisi" programı ile ekrana getiren Ersoy Dede kanalla yollarını ayırdığını açıkladı.

"SON KEZ KARŞINIZDA OLACAĞIM"

Yarın son kez program sunacağını belirten Dede, 24 TV ile yollarının ayrıldığını, Twitter hesabından yaptığı şu ifadelerle duyurdu;

"24 TV ile yollarımızı ayırdık.. Yarın sabah son kez karşınızda olacağım. Vedalaşmak için ekran başına beklerim.. Nasipse Star Gazetesi’nde yazılarımız devam edecek.. Rabbim neylerse güzel eyler..."

F.Bahçelilerin eski yengesinden büyüleyen pozlar! Söylenti linçle bitti Doğuştan 31 parmaklı olan kadın 'cadı' ilan edildi Hollywood şokta! Eski sevgilisi öldürdü... Yasak Elma 69. bölüm izle! Yıldız ile Nadir... Sefirin Kızı 9. bölüm izle! Sancar iz sürüyor! CHP'li Erdem Gül hakkında yasak aşk iddiası Elazığ'da korkutan deprem Van'da art, arda korkutan depremler!