"Vedalaşmak için beklerim..."

Ersoy Dede ayrılığı sosyal medyadan duyurdu!

24 TV'de 'Uyandırma Servisi' isimli programı sunan Ersoy Dede, yarın son programını yapacağını sosyal medya hesabından duyurdu. Dede, takipçilerini vedalaşmak için ekran başına davet etti.

Hafta içi her gün Türkiye ve dünya gündeminin öne çıkan gelişmelerini 24 TV'de "Uyandırma Servisi" programı ile ekrana getiren Ersoy Dede kanalla yollarını ayırdığını açıkladı.

"SON KEZ KARŞINIZDA OLACAĞIM"

Yarın son kez program sunacağını belirten Dede, 24 TV ile yollarının ayrıldığını, Twitter hesabından yaptığı şu ifadelerle duyurdu;

"24 TV ile yollarımızı ayırdık.. Yarın sabah son kez karşınızda olacağım. Vedalaşmak için ekran başına beklerim.. Nasipse Star Gazetesi’nde yazılarımız devam edecek.. Rabbim neylerse güzel eyler..."

Olaylı maçta kural hatası iddiası! Bu ikizlere “dünyanın en güzelleri” deniyor! Arda Turan-Berkay davasında karar! Müge Anlı 17 Eylül canlı izle! Canlı yayında... Bim 17 Eylül 2019 kataloğu! İşte aktüel kataloğu 18 Eylül bugün hangi diziler var? Eski sevgilisini baştan çıkarmaya gidiyordu! Babası 11 yıl boyunca karanlık odaya hapsetti! Müge Anlı'da çıkmıştı! Palu olayında yeni gelişme