Ermeni tankına nokta atışı

Ermenistan'ın Azerbaycan'a saldırısı sonrası iki ülke arasında başlayan çatışmalar giderek şiddetleniyor. Azerbaycan ordusunun kullandığı Bayraktar TB2 SİHA'lar ise Ermenistan'ın kabusu olmuş durumda.

This browser does not support the video element.

Azerbaycan Askeri Kuvvetleri'nin çatışmaların devam ettiği temas hattında Ermeni ateş noktalarına başlattığı karşı saldırı devam ediyor.

Çatışmalarda Azerbaycan güçleri Türk SİHA'larının desteğiyle başarılı sonuçlar alıyor.

TANK İMHA EDİLDİ

Azerbaycan Savunma Bakanlığı'nın yayınladığı videoda Türk yapımı Bayraktar TB2 SİHA Ermenistan tankını hedef alıyor ve başarılı bir şekilde imha ediyor.

NE OLMUŞTU?

Dün sabah saatlerinde Ermenistan-Azerbaycan cephe hattında, Ermeni güçlerin Azerbaycan sivil yerleşim birimlerine ateş açması üzerine çatışmalar başlamıştı.Azerbaycan ordusu karşı saldırı başlatmış ve bazı yerleşim birimlerini işgalden kurtarmıştı.

6’lı masaya meydan okudu: En güçlü aday kimse onu çıkarsınlar O şahıslar için polis harekete geçti İmamoğlu-Kaftancıoğlu kavgasının perde arkası! 'Okuma oranı arttıkça beni hafakanlar basıyor' demişti Şehidin ortaya çıkan videosu yürekleri dağladı İETT şoförü trafikte terör estirdi!