Engebeli arazide yaralanan vatandaşı Mehmetçik kurtardı! MSB: Daima asil milletimizin hizmetindeyiz

Milli Savunma Bakanlığı, Konya’nın Sefaköy Mahallesi'nde engebeli bir arazide düşerek yaralanan vatandaşı Hava Kuvvetlerine ait helikopter ile kurtardı. Bakanlık kurtarma operasyonunun görüntülerini, “Daima asil milletimizin hizmetindeyiz” notuyla yayınladı.

This browser does not support the video element.

Milli Savunma Bakanlığı (MSB), Konya’nın Sefaköy Mahallesi'nde, engebeli bir arazide düşerek yaralanan vatandaşı, Hava Kuvvetlerine ait helikopterle kurtararak Konya Şehir Hastanesine tahliye etti.

Bakanlık sosyal paylaşım sitesi Twitter hesabında, kurtarma operasyonuna ait görüntüleri paylaşarak şu notu ekledi: "Daima asil milletimizin hizmetindeyiz! Vatandaşımıza acil şifalar diliyoruz."

7 Haziran gerçekleri… ‘Parlatılan Demirtaş ve HDP’liler sustu, sahneye PKK çıktı!’ Kastamonu'da harap olan köprü ve yollar havadan görüntülendi Babacan'a Kırşehir'de 6'lı masa tepkisi: Onu kimse tanımazdı. AK Parti ile tanındı 'Ey Cahil... Ey Çapsız...' Yusuf Alabarda, Gültekin Uysal'a ateş püskürdü 'Haram yemeyen adamı korkutamazsın. Ne Peker, ne FETÖ, ne PKK, ne de başka bir güç beni korkutamaz!' Şener’den kendisini Peker’in hedefine koymak isteyenlere rest: Arkasında CHP’li, İP’li troller var!