Emine Ün'e yönelik ihanet iddiaları akıllara ablalarının eşleriyle evlenen ünlüleri getirdi

Ünlü oyuncu Emine Ün'ün 9 yıllık evliliğini 2021'de sonlandırdığı eski eşi Tolga Karakaş'ın adı baldızı Mine Ün ile aşk dedikodularına karıştı. Emine Ün'ün eski eşi ve kardeşinin birliktelik yaşadığı iddiası magazin gündemine bomba gibi düştü. Emine Ün'ün başına gelen bu olay, akıllara Nazan Öncel ve Gülden Karaböcek'in enişteleriyle yaptığı evlilikleri getirdi.

MİNE ÜN - TOLGA KARAKAŞ İDDİASI

44 yaşındaki oyuncu Emine Ün, 2012 yılında evlendiği Tolga Karakaş ile geçtiğimiz yıl Nisan ayında boşanmıştı. Sürpriz boşanmanın ardından Emine Ün'ün eski eşi Tolga Karakaş'ın adı eski baldızı Mine Ün ile aşk dedikodularına karıştı. Tolga Karakaş'ın Mine Ün ile hem mesajlaşmaları hem de görüntülerinin olduğu iddia edildi. 

Televizyonun En Çok İzlenen Dizisi Zirveyi Kaptırmadı! Gökhan Çıra, Selin Ciğerci'yi Bu Mesajla Delirtecek! Mesajı İfşa Etti "Annem ve kocam aşk yaşıyor...!" Esra Ezmeci'ye gelen soru ağızları açık bıraktı! Bir Küçük Gün Işığı Dizisinde Erken Ayrılık! Başrol Oyuncusu 5 Bölüm Dayanabildi! Komşu dehşeti! 'Havaya ateş etme' diyen komşusunu vurdu! Meteoroloji’den kritik uyarı: Kuvvetli yağış ve toz taşınımına dikkat! Yarın hava nasıl olacak?