Emekliye ek gelir müjdesi! İşte detaylar...

Devlet tarafından yapılan son düzenlemelerde emeklilere aile yardımları da gündeme gelmiş bulunmakta. Türkiye Emekliler Derneği de memur konfederasyonları da bu konuda ısrarlı. Talep hayata geçerse 2 çocuğu olan emekli ayda 405 lira ek gelir elde edecek.

Milyonlarca emekli ocak ayında aldığı zamla birlikte yeni maaşlarına kavuştu. Emekliler için bugünlerde yeni ek gelirler gündemde. Milyonlarca kişiye emekli maaşı yanında ek gelir olarak aile yardımı verilmesi gündemde. Talep hayata geçerse 2 çocuğu olan kişiye ayda 405 lira verilecek.

Tüm öğrencilere 1611 lira yardım parası veriliyor! İlkokuldan üniversiteye kadar herkes yararlanıyor Tekstil atölyesi evde ek iş ile ev hanımları öğrencilere ayda 6000 lira maaş! Evde paketleme başvuru Tüm vatandaşlara 1100 lira sosyal yardım parası veriliyor! Kurban Bayramı'nda devlet desteği geliyor A101 30 Haziran 2022 aktüel ürünler Evde ek iş ile ev hanımları ve öğrencilere ayda 6500 lira maaş! İşte Evde paketleme başvurusu A101 30 Haziran 2022 aktüel ürünler Perşembe katalog fiyat listesi