2020 yılında emekli maaşlarının zam oranları! Ek ödemeler ne kadar olacak?

TÜİK tarafından açıklanan enflasyon oranına göre, SGK, Bağ-Kur ve tarım emeklilerinin alacakları zamlarda belli oldu. Emekliler temmuz-aralık döneminde maaşlarını yüzde 5.75 zamlı alacaklar. Zamlarla birlikte ek ödemelerde artacak.

Sayıları 10 milyonu bulan SSK, Bağ-Kur, tarım emeklileri, ocak ve temmuz olmak üzere senede iki kere ve bir önceki 6 aylık dönemde gerçekleşen, TÜİK tarafından açıklanan enflasyon oranına göre maaşlarını zamlı alıyor. Hürriyet Gazetesi yazarı Noyan Doğan bugünkü yazısında emeklilerin ek ödemelerle birlikta alacakları maaş oranlarını detaylı bir şekilde köşesine taşıdı.

Müge Anlı Gelin Olmadan Anne Oluyor! Müge Anlı Şinasi Yüzbaşıoğlu'ndan hamile Müge Anlı'nın Kına Gecesi Videosunda Duygusal anlar! Zahide Yetiş ve Zuhal Topal da var Esra Erol Müge Anlı'nın Nikah Davetini Reddetti! Esra Erol'dan Müge Anlı'ya Evlilik mesajı Gözünüz kapalı Güvenebileceğiniz 4 burç Gratis Haziran 2022 indirim kataloğu! Gratis 21 Haziran indirimli ürünler... Müge Anlı ve Şinasi Yüzbaşıoğlu evlendi! Düğünden ilk kareyi Zuhal Topal paylaştı!